Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co sądzicie koledzy i koleżanki, że będzie lepszym pomysłem:

Wylosowałem szwagra (25 lat) na prezent na święta. Budżet 150 zł. Raczej nie jest wkręcony w perfumy, ma bodajrze dwa flakony jakich standardowych perfum. Czy lepiej:

1) kupić jeden flakon za 150 zł, coś o fajnych parametrach, bardziej niszowego ze średniej półki
2) kupić dwa flakony jakichś polecanych cabulackich perfum, arabów, jaguarów/bentleyów czy tam innych lalique za ok 75 zł
3) kupić 3x10ml jakichś lepszych odlewek
4) kupić 5x10ml jakiś średniaków

#perfumy
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loopie96: nie znam gustu, ale może parametry by zrobiły różnicę. Raczej nie szedł bym w Kourosa tylko w jakiś bezpieczno mainstreamowy zapsch. Ja na pewno bardziej ucieszył bym się z odlewek, ale z drugiej strony obawiam się czy to na prezent to trochę słabo nie będzie wyglądać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zychu69: niby tak, ale wiadomo, że statystycznie to się podoba większości. Korci mnie, żeby jednak coś bardziej wyrazistego kupić, ale z drugiej strony dla laika to nie wiem czy to będzie atrakcja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlolb: weź mu kup coś mainstreamowego zamiast odlewek xD jak to będzie wyglądało jak on to otworzy i takie wtf

@Bonsoul: kurczę no właśnie trgo się obawiam i choć ja bym się podjarał to obawiam się, że to jednak nie jest zbyt dobry pomysł :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ebeebe123123: no to już spotkałeś, dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dlolb tak jak @loopie96 powiedział, zestaw odlewek może słabo wyglądać na prezent. Może jak nie siedzi szwagier w temacie, nie ma typów, to lepiej kupić mu dobrą whisky?

A jak koniecznie zapachy, to może dowiedz się czym się aktualnie bzika i wybierz coś podobnego (zbliżone nuty) tylko lepszej jakości?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zychu69: no tylko, że za 150 zł to nie poszaleję, z drugiej strony wiem, że jakieś tam mainstreamy dwa ma, to może jakaś fajna nisza byłaby dla niego zachętą do wejścia w perfumowy świat :)

Generalnie cieszę się, że jednak postanowiłem zapytać na mirko, bo chyba rzeczywiście odlewki to słaby pomysł
Odlewki bym odrzucił bo nawet najładniej zapakowane wśród ludzi spoza kręgu zaufania będą wyglądały dziwnie. Najlepiej byłoby wybrać coś z Arabów ale z drugiej strony pomyśli, żeś jakieś gówno od Cygana spod Tesco kupił, i będzie #!$%@? miał rację. Może coś z mainstreamu ale 30-50 ml?

Weź mu #!$%@? kup korek po AMURASZU. Każdy miras, by się ucieszył. No i fajki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)