Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki...Czas na #rozdajo !

Pijcie ze mną kompot. Z grupą znajomych udało nam się zrealizować projekt, który początkowo był tylko mokrym snem, a kilka tygodni temu stał się rzeczywistością. Mirko było dla nas codzienną odskocznią przez ostatnie 2 lata, więc postanowiliśmy Wam podziękować i zrobić prezent... I to nie byle jaki!

Nerd Hunters to pomysł stworzenia rozbudowanej społeczności dla wszystkich Geeków i Nerdów.
Jednym z elementów naszej działalności są tematyczne Nerd Boxy:
- Gaming (tematy i akcesoria związane z grami),
- Figurines (figurki, figurki, więcej figurek),
- Board Games (gry planszowe – jesteśmy na ostatniej prostej),
- Nerd Pack (aktualne trendy w kulturze, produkcie itp.),
- Retro (powrót do przeszłości).
Jeśli chcecie sprawdzić co możecie znaleźć w środku, na YouTube pojawiło się już kilka recenzji naszych paczek.

Klasyczne zasady, zostawcie plusika, a zyskacie szansę na otrzymanie wybranego przez Was boxa! Dodatkowo jesteśmy ciekawi Waszych opinii i sugestii, dlatego wśród komentujących wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od nas Nerdosianowe koszulki. Wyniki ogłosimy w najbliższy weekend.

W naszym świecie znajdziecie rozbudowany sklep, w którym czeka na Was masa produktów w atrakcyjnych cenach. Mamy autorską linię odzieżową, gadżety, figurki…. Wszystko w kategoriach prowadzonych przez naszych Nerdosian.

#rozowypasek w naszych szatach dla przyciągnięcia uwagi. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Droga do Nerdosii …
https://nerdhunters.pl/
https://www.instagram.com/nerd.hunters/

#retrogaming #gry #grybezpradu #gryplanszowe #konsole #zadarmo #film #komputery #geekbuying
KuwbuJ - Mirki i Mirabelki...Czas na #rozdajo !

Pijcie ze mną kompot. Z grupą znaj...

źródło: comment_1668433060nZJGA30n1i8CI3R2r9qIRx.jpg

Pobierz
  • 84
pomysł stworzenia rozbudowanej społeczności

Nazwa dobrana była pod całą narrację,

Nie jesteśmy potężną firmą, a paczką kumpli,

* Dupeczka 9/10 *


@KuwbuJ: mój detektor marketingowego bullshitu dostaje #!$%@? jak to czytam a wszystko wskazuje na to, że próbujecie wcisnąć trochę bezwartościowego chłamu frajerom za jakieś poronione pieniądze tworząc otoczkę rzekomo wysokiej "jakości" (co nie zmienia faktu, że dalej sprzedajecie chłam). A już te teksty o "żyjącej społeczności" to cringe na kółkach
Osobiście mi się nie podoba, niemniej życzę powodzenia, zawsze to fajnie móc zbudować swoją markę chociaż jako gracz i geek konsumentem u was nie zostanę.

Z mojej strony:
- strona mało czytelna,
- często mieszanina polsko-angielska, i ten elo-elo język...
- niektóre linki nie działaly,
- ciężko o sensowne porównanie edycji boxów regular vs deluxe bez przeklkiwania się między jakimiś starszymi pozycjami i próby wyłapania różnic po screenach (klikałem z mobilki, nie