Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: wiadomo, że #!$%@?ć konfederacje, ale tak serio to nie rozumiem czemu ten post budzi jakiekolwiek zainteresowanie - przecież to zgodne z ich programem i dokładnie takiej reakcji mogli się po nich spodziewać ludzie i wyborcy.
  • Odpowiedz
Zawetował w sprawie zakupu BEZ recepty


@mstasiek: biorac pod uwage charakter tej tabletki, oraz sytuacje sluzby zdrowia w PL, to co to za ronica?

A nie no jednak jedna zasadnicza jest, prywatni lekarze juz zacieraja rece, 150-200pln za 3 min wizyte, zyc nie umierac ()
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No ale na NFZ też możesz pójść i dostać receptę, np. w świątecznej pomocy? Bo rozumiem, że mówisz o sytuacji, gdy wpadka nastąpi w weekend? Jeśli ktoś ma zamiar łykać te tabletki jak dropsy to koszty będą duże dla niego.
  • Odpowiedz
@mstasiek: nie nie ja nie mowie o dropsach, ja mowie o dostepnosci lekarzy i mozliwaoxi, uzyskania tej recepty.

Z dnia na dzien sie nie ustawisz do rodzinnego, z przeiebieniem. Na sor nie pojdziesz.na swiateczn, to cie #!$%@? po 4h czekania, ze z duperelami przychodzisz, albo ci walna tekstem ze chcialo sie ruch.. trzeba ponosic konsekwencje.

I wtedy zostaje prywatna opieka, bo watpie zeby to przeszlo przez receptomaty internetowe.
  • Odpowiedz
@xqwzyts: To jest taki absurd że głowa mała. Konfiarze coś tam bredzą że tabletka szkodzi osobie biorącej, a jednocześnie promowali swego czasu znachorów którzy głosili tezy o lewoskrętnych witaminkach C na wszystko, jakieś #!$%@? terapie ziółkowe oferują, czy naciągają ludzi na leczenie na boreliozę wciskając #!$%@? wie co (polecam dokument w TOK FM) za grubą kasę. No takie szkodzenie osobie chorej jest spoko bo to zgodne z ich poglądami szurskimi XD
  • Odpowiedz