Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wykopowicz_ka: na mnie w trakcie kursu ktoś raz zatrąbił i miałem puls chyba z 200, więc teraz już będąc kierowcą po prostu nie wywieram na uczących się niepotrzebnej presji, dokładnie pamiętam jak sam się męczyłem z towarzyszącymi emocjami i wrażeniami.

Mi się nigdzie nie spieszy, a jak jakiś debil zachowuje się irracjonalnie wywierając presję i stresuje kursanta, to będzie czekał 2-3 razy dłużej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wykopowicz_ka: jak już wiele osób powiedziało, tylko opcja druga, czy to podczas kursu czy na egzaminie. Jak kiedyś na mnie podczas kursu zatrąbił koleś z tyłu, bo nie mogłem ruszyć spod świateł, zgasło mi auto, to instruktor się wychylił przez okno i zaczął gościa #!$%@?ć, że to nauka jazdy i co on sobie wyobraża. Uspokoił mnie, bo się jednak zdenerwowałem nieco i na spokojnie ruszyliśmy. Życzę każdemu takiego instruktora (
@wykopowicz_ka: Zrobienie prawa jazdy, to była jedna z najbardziej stresujących dla mnie rzeczy. Matura, inżynierka i magisterka, tyle nerwów i pieniędzy mnie nie kosztowały co to #!$%@? prawo jazdy. Wywyższający się egzaminatorzy traktujący cię jak gówno, nerwowa atmosfera stresu przed egzaminem, ludzie przychodzą całymi rodzinami na ten egzamin i janusz-wąsacz-ojciec daje złote rady swojemu gówniarzowi jakby to coś miało zmienić, cwaniaki co cię mijają na mieście, najdrobniejsza pomyłka typu nie włączenie
@wykopowicz_ka: Do dzisiaj zastanawiam się jakim cudem zdałem swój egzamin.
Doskonale pamiętam, jak zatrzymałem się z piskiem opon tuż ZA linią warunkowego zatrzymania (tego skrzyżowania już nie ma, ale wówczas pod dużym kątem, ze słabą widocznością, a ja beztrosko #!$%@?łem z zawrotną prędkością 45 km/h). Egzaminator jakimś cudem nie przerwał egzaminu pomimo mojego "#!$%@?". Na bank słyszał xD
Wydaje mi się, że miałem u niego jakieś dodatkowe punkty za parkowanie. Zaparkowałem
@s---k: raczej problem w tym, ze instruktorzy czesto zaczynaja pierwsza jazdę od podjechania na miasto i potem taki ktoś tamuje ruch bo mu gaśnie auto na każdym skrzyżowaniu. Nie wiem komu to pomaga. Coś w stylu uczenia pływania poprzez wrzucenie do wody na środku jeziora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
a jakich umiejętności nabywają stojąc w korku i spędzając pół lekcji na jednym skrzyżowaniu?

@Porucznik_Nos:

Zachowania w korku, odpowiedniego manewrowania, nie wjeżdżania na skrzyżowanie gdy nie będzie można z niego zjechać, reakcji na pojazd uprzywilejowany itp.
@s---k: weź pod uwagę, że ten mistrz kierownicy pewnie myślał, że zawsze był dobry w jeżdżeniu, a prawko to tylko niepotrzebna formalność, przez którą musiał się przetyrać ( )
@wykopowicz_ka: fanny mem, taki oderwany od rzeczywistosci. Na kursantow "ludzie" trąbią, a jezdzie egzaminacyjnej ustępują pierwszeństwa, co jest prostym przepisem na oblanie egzaminu ze wzgledu na wymuszenie pierwszeństwa
@s---k: mnie to wkurza jak muszę się wlec za elką, ale cały czas w takiej sytuacji mam w głowie jak sam taką uczyłem się jeździć i instruktor mi nie pozwalał jechać szybciej niż 40 km/h, więc w rezultacie mimo wszystko staram się cierpliwie jechać za takim samochodem, nie pospieszając go.
Ta zacytowana. W tym roku zdawałem C i kilka razy ktoś mnie przepuszczał mimo że miał pierwszeństwo.


@Publius: czyli nie zacytowana, bo sam przyznales, ze ludzie tak robią, tylko ta o oblewaniu. No to fajnie, ze zdales. Ja znam przypadki gdzie oblali.