Wpis z mikrobloga

@zartos: W kieszeni, kieszonce koszuli, gdzie się chce i ma miejsce :) Takie etui zabiera się tam gdzie nie jest potrzebny portfel, który często bywa gruby i niewygodny albo po prostu wygląda źle odznaczając się w kieszeni. Niektórzy tylko noszą etui tego typu, bo sakwa na monety jest im zbędna. Chyba za każdym razem gdy będę wrzucał foto etui to będę dodawał wyjaśnienie do czego służy etui na karty i dla
@kutafonixor: Działam hobbystycznie. Nie mam czasu robić na zamówienie. Poza tym nie jest to opłacalne, bo zbyt dużo czasu zajmuje praca nad takim etui, skóra droga i cena końcowa jest dość wysoka. Czasem coś wykonam i dam komuś bliskiemu albo opublikuję i jak ktoś bardzo chce kupić to sprzedam. Powyższe etui jest do wzięcia za 160 zł (paczkomat w cenie).
skóra droga i cena końcowa jest dość wysoka


@aruel89: aż tak? Jeśli koszt skóry to istotny składnik tego 160zł, to ile kosztuje jakaś na przykład teczka z takiej skóry na którą potrzeba pewnie kilkadziesiąt razy więcej materiału, albo obity taką skórą fotel, na który potrzeba go kilkaset razy więcej?

Jak się robi takie logo, masz do tego specjalny stępel?
@wh0ami: może nie każdy lubi udostępniać telefonom swoje karty? ;] eleganckie jest, kasa się zmieści - składasz na płasko 3x200 i starczy na trzy drinki ;)
@lol3pdg: Prawo jazdy i dowodu osobistego nie musisz mieć przy sobie, a jeśli chcesz masz aplikacje mObywatel. Jak policja będzie chciała Cię spisać to też to przyjmują (sprawdzone na sobie xD). Kart możesz podpinać ile chcesz do telefonu
Prawo jazdy i dowodu osobistego nie musisz mieć przy sobie, a jeśli chcesz masz aplikacje mObywatel.


@wh0ami:
Nie każdy chce instalować tą aplikację, ale w sumie to dawno nie sprawdzałem, myślałem, że prawo jazdy trzeba mieć przy sobie.
No to może jakieś karty lojalnościowe jak ktoś idzie do pracy i chodzi na obiad czy coś :P

Kart możesz podpinać ile chcesz do telefonu

A co jak ci telefon padnie :P
Nie
@zartos: wygodne to jest. Mam podobny, dokumenty, karty w środku od góry da się włożyć kilka banknotów by mieć w razie czego. Nie lubię zwykłych portfeli bo bardzo nie lubię tego jak są grubę i jak wypychają kieszenie. Rzadko używam gotówki i i nie potrzebuję żadnych wielkich kieszonek na monety. Taki mały portfel w którym mieści się kilka bankontów, karty i dokumenty idealnie mi się sprawdza przy codziennym noszeniu.
Zwykły portfel
@lol3pdg: ostatnio telefon mi się rozładował do 0 może kilka lat temu, na aktualnym nie wchodzę nigdy poniżej 30%, prędzej bym portfel zgubił, więc go akurat nie mój przypadek. Z tymi kartami lojalnościowymi nawet dobry argument