Wpis z mikrobloga

@Lonate zrobiłbym 2x większą łazienkę. Brał wszystkie baterie które NIE są EKO bo w tych eko to ciśnienia nie ma, toaleta na pewno tańsza i klasyczna bez profilowania z przodu. No i najważniejsze sam bym kładł kafelki, a nie brał "fachowca"
@Lonate: ja nie mam domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale garaz w bryle, to przeważnie taki piździk mały, że tam i tak wszystkie gowery/kosiarki/grabie/zabawki kończą, a samochód zostaje na podjeździe
ale i tak to nie jest wina projektu, tylko budujących co wcześniej nie podumali, więc jak masz mózg i wiesz co do czego służy, to garaż w bryle jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Lonate: nie w bryle bo: zawsze jest mało miejsca (mam garaż 46 metrów kwadratowych), zawsze ktoś źle odstawi rower, a to coś niepotrzebnego się tymczasowo wyniesie do garażu, a to coś rozgrzebane. No i możliwość samozapłonu samochodu. Jest to w brew pozorom dość częste. A jak masz elektryka/hybrydę to powodzenia z gaszeniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phty @mistrzunio85 a czemu nie w bryle? Akurat będę robić wiatę/osobny garaż, ale jak oglądaliśmy inne projekty to garaz w bryle był na +

@Lonate: Koszt (fundamenty i góra do murowania), jest wiecznie zagracony więc parkuję na podjeździe, zgrabniej by się dom prezentował bez.
@Lonate: oczywiscie, ze jezeli mozesz to robic garaz w bryle. Mam garaz 40m, mnóstwo gratow, regały, warsztat zrobiony i na codzien stoi jeden samochod, awaryjnie po przestawieniu rowerow wchodzi drugi. To jest mega komfort. To jest Polska i minimum polowa roku to jest syf na zewnątrz ze sie odechciewa.