Wpis z mikrobloga

Nocuję u teściowej i zastanawiam się jak można tak funkcjonować. Kobieta nie ma ani jednej małej lampki w całym mieszkaniu, tylko po jednym jebutnym żyrandolu z LEDami o zimnej (!) barwie na pokój. Oczywiście łóżko na końcu pokoju a wyłącznik przy drzwiach więc w nocy na siku trzeba chodzić z latarką.

Druga sprawa to brak zasłonki/kabiny przy wannie, więc prysznic można wziąć co najwyżej byle-jak niskim ciśnieniem albo trzeba wycierać kałuże i ściany w całej łazience. Ten brak zasłonki/kabiny to akurat zauważyłem jest typowy u starszych samotnych kobiet, chyba myślą że można wziąć kąpiel w sobotę a potem tylko rączki, paszki i do kolejnej starczy.

Trzecia sprawa - czas naładować sprzęty. Jedyne gniazdko w całym pokoju, które nie jest zastawione meblościanką i tak było zastawione kwiatkiem. Oczywiście umiejscowienie takie, że telefon ładuje się na ziemi.

Jak można tak żyć latami i nie ogarnąć, że coś jest nie tak i że praktycznie zerowym nakładem da się ułatwić sobie życie to przechodzi moje pojęcie.

Jeszcze jedna noc i powrót do cywilizacji...

#zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta
smk666 - Nocuję u teściowej i zastanawiam się jak można tak funkcjonować. Kobieta nie...

źródło: comment_1668235944CqaWbMjWHPyxAaEBi2bsuJ.jpg

Pobierz
  • 142
@szejas: A chciałem właśnie dopisać. W pokoju stół i 5 krzeseł a nie ma gdzie usiąść bo krzesla służą do przechowywania fantów. Na półkę czy szafkę nawet laptopa nie odłożysz bo wszędzie jakies ramki na zdjęcia, tandetne figurki, kwiatki, oczywiście każde na osobnej koronkowej serwetce, która służy tylko temu, żeby się wszystko ślizgało i łatwiej było coś strącić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smk666: Ja dopiero od dwóch lat zainstalowałem w kontakcie takie lampki nocne z czujnikiem ruchu co ułatwia chodzenie siku aczkolwiek jak żyję 29 lat tak nie zdarzyło mi się jeszcze #!$%@?ć w ścianę/drzwi w nocy.

A zasłonka do wanny to akurat też jest gówno niesamowite i przykleja się do ciała i z tego miejsca też chciałbym powiedzieć że hehe jak tak można funkcjonować bez kabiny prysznicowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@smk666: Na wet nie próbuj tego zmieniać, bo i tak nie zostaniesz doceniony tylko spotkasz się z niesamowitym oporem. My z żoną po kilku takich na prawdę ostrych kłótniach tylko zdecydowaliśmy że te bibeloty przy każdej wizycie zabieramy po kryjomu i wyrzucajmy na śmietnik. To choroba psychiczna i nic na to nie poradzisz