Wpis z mikrobloga

Od 3 lat nie mogę wydostać się z #depresja Zabiła głowę i ciało. Z faceta w formie, który regularnie biegał 5-10km i ćwiczył zmiotło mnie do całkowitego bezruchu. Jestem #bezsilnosc Każdy dzień to walka o życie, którego i tak już nie chcę doświadczać, bo bez pracy, możliwości zarabiania, uczenia się nic po mnie.

Jeśli jest tu ktoś z Krakowa, kto pomoże mi powstać, ćwiczyć i ruszać się, podjąć kroki, podpowie, poradzi, pokieruje co badać - roszę o odzew. Odwdzięczę się jak tylko powstanę.

#trening #trenerpersonalny #fizjoterapeuta #lekarz #depresja #psychiatra #psychoterapia #hipnoza #osteopatia #pomocy #smierc #samobojstwo
  • 11
Tak. Zmieniana już milion razy. Terapia indywidualna kilka lat (nawet dostałem info, ze wyczerpała swoje możliwości i jestem przeterapeutyzowany.) Był tez odział dzienny w kierunku nerwicy. A nawet sesja hipnoterapeutyczna.
To wszystko wraca i zniechęca kompletny brak poprawy.
Żyję cały czas spięty i przejęty. Kompletny brak luzu i spontaniczności. Na takim spięciu wahaniach nie mam szans utrzymać diety, treningów, myśli na wodzy. Tym bardziej że nie wiem czy to objawy somatyczne, powirusowe