Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

474

Wipler rusza z interwencją poselską w obronie ziobrowskich prezesów sądów

Pokaż treści 18+

Wipler rusza z interwencją poselską w obronie ziobrowskich prezesów sądów

Tak wygląda wywracanie stolika xD

UsmiechnietaPolska
UsmiechnietaPolska
z
wykop.pl
dodany: 04.07.2024, 14:04:08
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    bekazkuca
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Fikołki Bosaka w sprawie immunitetu Wosia
UsmiechnietaPolska
z x.com
  • 16
Analfabetyzm prawny Krzysztofa Bosaka
UsmiechnietaPolska
z wykop.pl
  • 1

Komentarze (103)

najlepsze

Jariii
Jariii
04.07.2024, 14:07:28 via Wykop
  • 112
Tak wygląda zesrany kuc? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyżby konfa miała się czegoś obawiać, bo była częścią układu. Korwin miał jednak rację? XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

boromeusz
boromeusz
04.07.2024, 14:36:02 via Wykop
  • 41
@Jariii: no i kuce od nowa .... ( ͡º ͜ʖ͡º)
boromeusz - @Jariii: no i kuce od nowa .... ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 47bdece392c968a7c8695cae8dd2e21f02e3887f44f1c66545d4651c62535e39

Pobierz
  • Odpowiedz
Kefirowa1
Kefirowa1
Kefirowa1
04.07.2024, 20:11:52 via Wykop
  • 6
@Jariii: jeszcze ten xd
Kefirowa1 - @Jariii: jeszcze ten xd

źródło: IMG_2355

Pobierz
  • Odpowiedz
gardzenarodowcami
gardzenarodowcami
04.07.2024, 14:21:27 via Wykop
  • 64
gardzenarodowcami

źródło: IMG_2949

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

osetnik
osetnik
04.07.2024, 15:03:53 via Wykop
  • 46
Na temat Wiplera wypowiedział się sam Wipler.
osetnik - Na temat Wiplera wypowiedział się sam Wipler.

źródło: 2372c2a4899989b1b4899343f67caa62aa8382cbf768509c14dc9b6ca9af75b0

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

osetnik
osetnik
04.07.2024, 15:55:15 via Wykop
  • -2
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ?
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
04.07.2024, 17:29:50 via Wykop
  • -3
@osetnik: Dzięki Przemkowi język polski wzbogacił się o nowe określenie.

https://slang.pl/palowac-wiplera/
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
04.07.2024, 14:16:59 via Wykop
  • 36
Mam nadzieje że ruda wrona zaraz po PiSie weźmie się za konfedepis, który pewnie równo jest umoczony w aferki z wyłudzaniem publicznej kasy i ruską agenturę
Lukardio - Mam nadzieje że ruda wrona zaraz po PiSie weźmie się za konfedepis, który ...

źródło: 2ee619867de488ad2a168b1b5cfc39dcb43bf5400b1c58214f689f6b2a3f8c19

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malymiskrzys
malymiskrzys
malymiskrzys
04.07.2024, 14:46:12 via Wykop
  • 11
@Lukardio: A jak zajmą się złodziejstwem to kto się wtedy zajmie? Wyznawcy?
  • Odpowiedz
malymiskrzys
malymiskrzys
malymiskrzys
04.07.2024, 15:23:41 via Wykop
  • 3
@boromeusz: 8 lat temu też tak mówili. Ale partia chyba inna była.
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
04.07.2024, 14:50:16 via Wykop
  • 22
co za obrzydliwy typ, dobrze że nie zdjął spodni i nie zarzygał wszystkiego dookoła tak jak kiedyś na posterunku xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

default_city
default_city
04.07.2024, 17:02:56 via Wykop
  • 1
tak jak kiedyś na posterunku xd


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: na posterunku? XD on był na Kolskiej, wytrzeźwiałka taka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
04.07.2024, 18:25:32 via Wykop
  • -3
@default_city: xD jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
przekliniak
przekliniak
przekliniak
04.07.2024, 17:13:00 via Wykop
  • 14
Zaskoczenie?
przekliniak - Zaskoczenie?

źródło: nowa jakość

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

she-wolf1993
she-wolf1993
04.07.2024, 14:24:03 via Wykop
  • 14
Konfiarze chcą rozliczeń, ale tylko jak zachlają pałę i nie ziobrystow, tylko policjantów, którzy wykonują wobec nich czynności.
she-wolf1993 - Konfiarze chcą rozliczeń, ale tylko jak zachlają pałę i nie ziobrystow...

źródło: 96aaec61c9ed792deb1639207c2b79d974c74d530c3733eae2e694ccba2b501d

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bobal
Bobal
Bobal
04.07.2024, 15:34:39 via Wykop
  • 6
@she-wolf1993: nie siedź na zimnym bo złapiesz Wilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
uwaganiespie
uwaganiespie
uwaganiespie
04.07.2024, 18:42:40 via Wykop
  • -3
@Bobal: xD
  • Odpowiedz
Herubin
Herubin
04.07.2024, 14:51:35 via Android
  • 11
Przecież Wipler doradzał Suwerennej Polsce w kampanii według ostatnich wycieków więc czemu ma nie bronić swoich kolegów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malymiskrzys
malymiskrzys
malymiskrzys
04.07.2024, 16:16:53 via Wykop
  • 2
@Herubin: Dlatego zamknijmy IPN, bo za dużo ojców i dziadków kolaborowało na "zaszczytnych" stanowiskach. Tych stanowiskach, że można ich nazwać ruskimi kolaborantami.
  • Odpowiedz
nastaremilion
nastaremilion
04.07.2024, 14:24:22 via Android
  • 11
"konfa nigdy nie mówiła o rozliczeniach lewaku!!!"
nastaremilion - "konfa nigdy nie mówiła o rozliczeniach lewaku!!!"

źródło: temp_file5198647310740349477

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malymiskrzys
malymiskrzys
malymiskrzys
04.07.2024, 16:25:58 via Wykop
  • 8
Nie słyszałem, żeby żądali cokolwiek od Rosji za II wojnę i komunizm


@Dlugi_1111: Trochę tak jak najsilniejszy koalicjant nie żądał od nazistów. Czy ich potomków.
  • Odpowiedz
joker007
joker007
04.07.2024, 16:27:48 via Wykop
  • 4
@malymiskrzys Nie słyszałem, żeby żądali cokolwiek od Rosji za II wojnę i komunizm


@Dlugi_1111: Nie słyszałeś od Tuska, że oni nas wyzwolili? To co mają żądać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Z kolei Donald Tusk nie szczędził słów wdzięczności wobec Armii Czerwonej. - Nikt w Polsce nie zapomina, nikt nie zapomniał i nikt nie ma zamiaru zapomnieć, ile krwi zostawili na naszej ziemi żołnierze radzieccy, kiedy
  • Odpowiedz
Harven
Harven
04.07.2024, 17:14:39 via Wykop
  • 10
przeciez wipler wskoczy do pisu jak tylko kaczynski mu na to pozwoli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3825
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3181
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3110
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2415
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2349
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking