Wpis z mikrobloga

Smutne jest zachowanie kobiet.

Kiedy facet żyjący bluepillowymi marzeniami, ambicjami, światem, stara się bronić kobiet przed złem, przed atakami, przed zgorszeniem...
To jest to dobry facet.
Kobiety wtedy pokazują uśmiech, podzielą się swoimi problemami, zmartwieniami, sytuacjami z którymi sobie nie radzą.

W momencie kiedy ten oto facet zaczyna dostrzegać realia, zaczyna rozumieć co z czym się je, jak działa, poznaje prawdę...
To te same kobiety, zaczynają nim szydzić, gardzić, wyśmiewać.

Empatyczna płeć wtedy obarcza tego faceta winą praktycznie za wszystko.
"To twoja wina, że nie zrozumiałeś"
"To twoja wina, że miałeś marzenia takie a nie inne"
"To twoja wina, że wierzyłeś w uczciwość, rzetelność i szacunek"

"To twoja wina"

Kiedy karty zostają odkryte, kobiety na pożegnanie takiemu facetowi wręczają swojego Asa.
"Stałeś się mizoginem"

Każdy z nas, który nie tańczy przed kobietą jak niegdyś plemiona przed swoimi bożkami - jest mizoginem.

Dobrze, że nie wszystkie kobiety w ten sposób się zachowują i wiele potrafi okazać prawdziwą empatię.

Choć coś mało ich...albo jest ich coraz to mniej..

#zwiazki #p0lak #p0lka #przegryw #blackpill #redpill #mgtow #tinder
  • 5
@serniczek_z_rodzynkami: Świat zszedł na psy. Płeć tu nie ma znaczenia. Mężczyznom też wiele można zarzucić. No, ale skoro mowa kobietach to ok. Wszystkie kobiety kłamią - to jest moja konkluzja po 33 latach. Co z tym zrobić? Można pałać nienawiścią tylko, że to nic nie da. Niszczy się tylko siebie. Ja olałem je i czekam aż ten socjalistyczny cyrk się zawali a widać, że już to się dzieje. Potem będzie lepiej.