Wpis z mikrobloga

@Mow_do_mnie_mistrz: stół 50x30cm a tuba 60w.

I póki co obie rzeczy mi wstarczają w 100% mam nadmiar mocy do swoich zastosowań więc jest ok. Jestem ciekawy tylko ile pożyje tuba - będę pilnować temperatury ale wcześniej mogła dostać trochę po dupie od poprzedniego właściciela
wołam plusujących ! @MilionoweMultikonto, @bartazwu, @noriad, @Nanodak, @onionspirit, @Dzyndzyb, @m_silvus, @Migfirefox, @toporow17, @thymotka, @moll, @toodrunktofuck, @Tymajster, @nim537, @Kair, @dawid131, @tiofen, @masieg, @nsx324, @ranunculus, @Wodzigrzmot, @Pierwiastek_Zua,

Papaj nie był jakimś problemem - zarówno po wrzuceniu samego obrazka jak i przerabianiu go na vektor udało się wypalić bez większych problemów.

Z ciekawości
bkwas - wołam plusujących ! @MilionoweMultikonto, @bartazwu, @noriad, @Nanodak, @onio...

źródło: comment_1668169841Tdts1ZlVHnZjZcxKdwC1rn.jpg

Pobierz
@Mow_do_mnie_mistrz: mi akurst nigdy tuba nie padła, mialem nówkę sztukę i mówił coś o mniej wiecej żywotności, ale nie pamietam już ile. Pierwsze ustawianie luster to blisko 4h mi zajęło (°° potem już była rutyna i coś ok 20 minut trwało( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Jako, że mam od cholery pigmentów JotPeikDwa wypełniony świecącym proszkiem.

Problem którego nie przewidziałem to fakt, że pigment jest w rzeczywistości żółty zgodnie z tradycją wykopową, ale obiektyw aparatu wychwytuje bazowy kolor świecenia pigmentu czyli zielony. Ale wyobraźcie sobie żółć i będzie okejka xD
bkwas - Jako, że mam od cholery pigmentów JotPeikDwa wypełniony świecącym proszkiem.
...

źródło: comment_16681698628HGyJ7Px81ZRMcnvoDWWwT.jpg

Pobierz
via Android
  • 1
@Mow_do_mnie_mistrz to od razu pytanie: czy okopcenie może być oznaką złej ogniskowej lasera, czy to tak naprawdę "zależy"

Ja te wzory muszę naprawdę głęboko wypalać żeby mieć miejsce na pigment w środku. Okopcenie mi nie przeszkadza bo docelowo i tak po zapuszczeniu pigmentem będę je musiał ręcznie szlifować więc nie wiem czy przysiąść nad tym okopceniem czy olać.