Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Marynowany już któraś osoba mi pisze o tym programie, muszę spróbować szczególnie że widziałem że jest opcja darmowej wersji :)

Lepiej się pracuje jak na RDworks?
  • Odpowiedz
@bkwas ja generalnie miałem problemy z RDworks od samego początku (nie mogłem połączyć w ogóle lasera z kompem) i od razu zaczął używać LightBurn, ale generalnie z tego co na necie widziałem opinie to jest duzo bardziej rozbudowany i ma lepsze wsparcie. W dodatku nie jest aż taki drogi. Darmowy jest chyba przez miesiąc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marynowany ja właśnie zadziwiająco miałem zerowy problem z podłączeniem - ot kabel + sterowniki, spolszczenie programu i wszystko od początku działało ale program obczaję bo czemu niby nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Póki co bardziej kombinuje z wektorowką - nigdy tego nie robiłem, z grafiką zawsze miałem nie po drodze a teraz jeśli chce wypalać swoje własne rzeczy to czy tego chcę czy nie muszę się trochę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dwa_koty_kastrowane wiesz, człowiek niby wie że są takie miejsca, ale rzeczywistość jednak dalej potrafi mnie mocno zdziwić.

Szanuję jak szalony, serio.

Dla mnie mój ploter ma być małą pomocą i (póki co) bardziej zajawką która ma mnie pchać trochę do przodu niż pełnoprawnym narzędziem do zarabiania :)
  • Odpowiedz
@bkwas ja generalnie mam samoróbkę (wrzucałem kółka postów na mirko z budowy) - w sumie z półtora roku temu zacząłem, ale przez pracę w trybie wyjazdowym ostatnio miałem mało czasu i tak mam kilka rzeczy jeszcze do zrobienia żeby był w 100% funkcjonalny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BUS_pl mam malutką pracownie 12mkw ale zrobiłem porządny wyciąg poza okno - gdy wycinam/graweruje w sklejce nic nie czuję więc jest ok :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas: pro tip odnośnie prac na tych laserach: używaj malarskiej taśmy maskującej, zaklej nią fragment nad którym pracujesz a po skończonej pracy ja usuń. Nie będziesz miał osmolonych krawędzi i tych zadymionych i opalonych grafik. Będzie ładnie, czysto i estetycznie. Wiem można papierem ściernym to usunąć ale to #!$%@? #!$%@?. Jak masz pytania jakieś to wal na PW, jak mogę to odpowiem. A i uważaj z akrylem, dym jest mocno
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dwa_koty_kastrowane dzięki Mirek - póki co idzie mi w miarę spokojnie i dochodzę do efektów z których jestem zadowolony, ale zbieram powoli wszystkie zagwozdki i kiedyś chętnie napiszę i skonsultuje parę rzeczy jak będziesz mieć chęci i czas ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz