Wpis z mikrobloga

@L3gion: amd z procesorami wymagało: posiadania tego modelu procesora w pc który kupiłeś. zainstalowania programu który to zweryfikuje i wtedy przypisze grę do konta.

jak dostałem z promocji nvidii grę to też musiałem mieć rtxa w pc i przez geforce expierience się odbierało grę. nie dostałem żadnego kodu tylko przypisało bezpośrednio do konta

u intela teraz co rozdawali modern warfare 2, żadnego kodu do battlenet. podawanie kodu na stronie intela i
@L3gion: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wprowadzeniu przez Uczestnika Promocji kodu z kuponu, zostanie on poproszony o

pobranie narzędzia do weryfikacji produktu w celu potwierdzenia, że objęty promocją produkt

AMD jest zainstalowany w komputerze z systemem Windows Uczestnika. Objęty promocją

produkt AMD musi być zainstalowany i zostać wykryty przez system operacyjny Windows

podczas procesu weryfikacji i realizacji Kuponu z kodem. Jeżeli objęty promocją Produkt AMD

nie zostanie
@UczesanyPedryl: wygląda na to, zę najwyżej odsprzedasz komuś kto ma tę karte u siebie albo aktywuje grę na czyimś pc z tą karta. potencjalnie na Twoim, ale nie wiem czy ktoś Ci zaufa obcy aby dać Ci info do zalogowania się na jego konto aby przypisać grę.

chociaż może da się to zrobić: u siebie weryfikujesz i realizujesz kupon na koncie amdrewards i dal kogoś dajesz to konto. może pozwoli wtedy