Wpis z mikrobloga

No jak tam redpillowcy wasze teorie ze ścianą u kobiet? 34 lata, ostatni rok ringielka, była na 70 randkach, pewnie z 1/3 zakończona O N S. 34 latka 70 randek w rok, rok ma 52 tygodnie przypominam. Gdzie ta mityczna ściana?

#alternatywnywykopdlarozowych #tinder

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #seks
P.....c - No jak tam redpillowcy wasze teorie ze ścianą u kobiet? 34 lata, ostatni ro...

źródło: comment_1668100841Q3BQ1xI1P3PtPs0bba9hqA.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Taka baba nie nadaje sie juz na reprodukcje ani na długoterminowy związek, jedynie do chędożenia z taką rodziny nie stworzysz, poza tym uszkodzona psychicznie i wadliwa po przejściach ale wiadomo desperaci zawsze sie znajda.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ale po kiego ona o tym pisze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego tekstu można wywnioskować, że coś z tego MOŻE będzie ale jak dotąd NIE JEST i równie dobrze facet może być świetnym aktorem aby tylko zaliczyć trzydiestopartlatkę z kotem...
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: beka z red pillowców i ich "ściany". Jak kobieta jest ładna i rozrywkowa to zawsze będzie miała opcje, nawet do usranej smierci. A chłop 164 cm? "Byłoby lepiej dla tego człowieka, gdyby się nie narodził"
  • Odpowiedz
Teraz mam pannę 170 cm ale i tak nie jestem szczęśliwy


@JudeMason: O ty normiku obrzydliwy
przez chwile ci współczułem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak myślisz jak trwały to będzie związek? I na jakich zasadach jest?
ja wiem co by mnie czekało dlatego nigdy nie próbowałem
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Mogła sobie być na tylu randkach. Faceci w wieku 40 lata są w #!$%@? aseksualni. Po prostu obniżyła wymagania i brała co jest. Desperatka zapewne, zresztą na tych babskich forach, wszystkie sa jakieś #!$%@?.
Swoją droga nie wyobrażam sobie randkowania w tym wieku z laskami 30+. Że nagle miałbym lecieć na Grażyny xD?
  • Odpowiedz