Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na listę i wiem jakich składników brakuje i co muszę kupić
Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...

źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg

Pobierz
  • 159
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ar_0: też lubie tabelki, pozdrawiam

@Wynoszony: @desconocido: no w końcu jacyś inni "tabelkowicze" :P

@Ar_0: opie xd tracisz czas na prowadzenie ewidencji żeby zaoszczędzić w skali roku 40 zł? Kolejna rzecz, nawet jeżeli budyń się przeterminuje to go zjesz i będzie dobry

@Zarzad_pana_areczka: tutaj nie chodzi o tracenie czasu czy zaoszczędzenie paru PLN. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale o coś pomiędzy zadowoleniem, symetrią i porządkiem

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: nie obraz się, ale jesteś ostro #!$%@?ęty. Ale przynajmniej w robocie sobie pewnie dobrze radzisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Glikol_Propylenowy: nie no spoko, nie obrażam się. W robocie daję radę :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ar_0 bez kitu, moze faktycznie masz jakieś spektrum autyzmu, od razu mi przyszło to do głowy jak zobaczyłam druga tabelkę

@dottyy: ale ja nie mam żadnych natrętnych myśli, tików czy innych "odchyłów". Ja tylko lubię tabelki i ich sortowanie


@Ar_0: I on na podstawie tabelki wiedział czemu dziecko płacze i co robić.

@buzzardpl: no to na miejscu matki tego dziecka to ja byłbym zadowolony z posiadania takiego dziadka

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: Przecież każda chora psychicznie osoba nie wie, że jest chora( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kiedys_Mialem_Fejm: otóż to :). Ale przeczytałem objawy i nie pasuję do schematu. No może poza liczeniem. Czasami jak gdzieś czekam to lubię sobie liczyć ilość płytek czy szyb w oknach. Taki tam niegroźny odchył :)