Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na listę i wiem jakich składników brakuje i co muszę kupić
Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...

źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@Ar_0: No ale żeby notować datę przydatności do spożycia cynamonu albo gałki muszkatołowej?! 20 lat po Twojej śmierci będzie można spokojnie tego użyć do gotowania.
  • Odpowiedz
Dawno temu UE powinna wprowadzić standard znakowania żywności jakimiś rfidami czy qr-kodami, co by mogli produkować lodówki które pamiętają co tam było wsadzone i kiedy otworzone. Budzisz się a tu wiadomość "hej wykopek, tu lodówka, te parówki to może dzisiaj na śniadanie zjedz. A jak będziesz wracał z roboty to kup kabanoski bo się kończą"
  • Odpowiedz
@Ar_0: z jednej strony spoko pomysł, z drugiej natomiast ciężko mi to sobie wyobrazić. Z jaką częstotliwością aktualizujesz tabele? Czy nie jest to czasochłonne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ar_0: Z jaką częstotliwością aktualizujesz tabele? Czy nie jest to czasochłonne?

@PanCate: przy usuwaniu to na bieżąco, teraz na przykład ryż gotuje. Ostatni woreczek z pudełka to od razu na komórce usunąłem go z listy. Przy zakupie to zależy od tego jak mi się chce. W sklepie w trakcie wkładania towaru do koszyka albo w chacie w trakcie układania na półkach

@Ar_0: No ale żeby notować datę przydatności do spożycia cynamonu albo gałki muszkatołowej?! 20 lat po Twojej śmierci będzie można spokojnie tego użyć do gotowania.

@eintopf: tego typu towar jest w tabelce głównie z powodu tego
  • Odpowiedz
@Ar_0: pracujesz w CAMO? XD ale serio jeżeli kręcą cię takie tabletki to jest to ścieżka kariery, którą powinieneś się zainteresować
  • Odpowiedz
@Ar_0: Dla neurotypowych to brzmi jak #!$%@? idea ale ludzie na spektrum poczuli zimny dreszcz schodzący po plecach jak zobaczyli taka tabelkę. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: Dla neurotypowych to brzmi jak #!$%@? idea ale ludzie na spektrum poczuli zimny dreszcz schodzący po plecach jak zobaczyli taka tabelkę. :D

@towbie: a uważałem się za kogoś w miarę normalnego który za bardzo lubi tabelki ( ). Mam jeszcze jedną dla #rdr2 które od czasu do czasu ogrywam xD

@Ar_0: pracujesz w CAMO? XD ale serio jeżeli kręcą cię takie tabletki to jest to ścieżka kariery, którą powinieneś się zainteresować

@kqam:
Ar0 - > @Ar0: Dla neurotypowych to brzmi jak #!$%@? idea ale ludzie na spektrum poczu...

źródło: comment_16681518106iO1Cg6a5y2YoaPPffeiD2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz