Wpis z mikrobloga

Jedni biorą kredyt na mieszkanie, ja wziąłem na nowego peceta :) Poprzedni jest już ze mną prawie 10 lat, prawie bez upgrade'ów i dopiero z najnowszymi grami zaczyna mieć poważne problemy. Nadal jednak nieźle radzi sobie z aplikacjami do grafiki 3D. Oby nowy pecet służył równie długo;)
#chwalesie #pcmasterrace
LoneRanger - Jedni biorą kredyt na mieszkanie, ja wziąłem na nowego peceta :) Poprzed...

źródło: comment_1667994813cJqRaUoKH1am3kUv5luStd.jpg

Pobierz
  • 65
Proszę Szanownego @Variv moje doświadczenia z sajberpunkiem są jakoś odmienne. 3080 z RT miało miejsca gdzie 50 fps było tylko miłym wspomnieniem. Wiem że w badladnsach patrząc w niebo to każdy RTX ma 144fps ale jak się przyjedzie do miasta na targ albo do lobby u Perlaezów, czy do Lizzie's bar na pięterko to się kończy rumakowanie.
Proszę Szanownego @Variv moje doświadczenia z sajberpunkiem są jakoś odmienne. 3080 z RT miało miejsca gdzie 50 fps było tylko miłym wspomnieniem. Wiem że w badladnsach patrząc w niebo to każdy RTX ma 144fps ale jak się przyjedzie do miasta na targ albo do lobby u Perlaezów, czy do Lizzie's bar na pięterko to się kończy rumakowanie.


@keton22 Dużo zależy jakie ustawienia. Samych ustawień gry nie maksowalem aby na ten minimalny RT
@keton22 https://youtu.be/5nlbulr69I8

Jakość słaba bo musiałem nagrywać windowsowym narzędziem w fhd nagrywać. Gpu było zbyt mocno obciążone aby Shadowplay działał bez problemów. Tutaj jest jeszcze stara wersja DLSS i balans jest słabszy od jakości. Na nowszej wersji DLSS balans wygląda znacznie lepiej. Tutaj kręciłem na balans ale większość gry przeszedłem na jakość - nie było dużo klatek mniej jakieś około 5 fps. Bliżej 60 niż 65 podczas jazdy przez miasto było.
Cpu
@ElLama: coś w tym jest. Obecnie w miarę regularnie gram tylko w Rocket League, czasami nadrabiam i ogrywam jakieś zaległości ale rzadko. Ale jest kilka tytułów jak np. RDR2 w które bardzo bym chciał zagrać. Może i na starym kompie by poszło (nawet na pewno) ale jak mam czerpać pełną przyjemność z gry i wczuć się w 100% to potrzebuje do tego wypasionej jakości. Szczególnie w takim RDR2 gdzie są pewnie