Wpis z mikrobloga

@LoneRanger: superowo to wygląda, najgorsze że gdybym ja dostał taki zestaw to miałbym gigantyczną radochę, wszystkim bym opowiadał co kupiłem, myślałbym o nim cały czas co nie zrobię z tymi bebechami jak wróce do domu, bawiłbym się świetnie przy składaniu, odrazu porobiłbym jakieś benchmarki żeby sprawdzić tego potwora..
a potem nie chciałoby mi się w nic grać, a nawet jakbym coś odpalił to pogram z godzinę, dwie i potem już nigdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@LoneRanger: pamiętaj, żeby się nawadniać, odkąd kupiłem rtx 3070 do monitora 4k to ciągle mi zasycha w gardle od plucia na biedaków w myślach i muszę tankować 3x więcej wody/dzień, bo inaczej odwadniam się w porażającym tempie.
  • Odpowiedz
  • 1
@LoneRanger: Ja też wywaliłem ogrom cebulionów na nowy komputer w kwietniu, wierząc w to, że nie gram w najnowsze tytuły tylko dlatego, że nie mam odpowiedniego sprzętu. Obecnie nie gram w nic, co kupiłem w segmencie AAA, tylko pykam w jakieś gierki sprzed 10 lat albo nic nie wymagające moba czy symulatory. xD


@ElLama Ale przynajmniej chrome szybko działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: Podpinam się. Również :) kreciles cpu?


@HarrisonFord Nie. Chłodzenie Noctua nh-u14s.

O ile pamiętam tylko w bios linie zasilania miałem taką jakąś nie agresywna. Więc może z agresywniejsza linia było by ciut lepiej ale chciałem cicha kulturę pracy.
  • Odpowiedz
@LoneRanger: no jasne, ale chodzi mi o to, że akurat ten procek to najlepsze Ryzen 5000 ma do zaoferowania pod gry, a dodatkowe 800zł to jakiś ułamek (10-15%) tego co zapłaciłeś więc nie jest 2x drożej. U mnie była wymiana 3800x na 5800X3D i daje radę.
  • Odpowiedz
  • 1
@LoneRanger: no jasne, ale chodzi mi o to, że akurat ten procek to najlepsze Ryzen 5000 ma do zaoferowania pod gry, a dodatkowe 800zł to jakiś ułamek (10-15%) tego co zapłaciłeś więc nie jest 2x drożej. U mnie była wymiana 3800x na 5800X3D i daje radę.


@boria_oddaj_bulku 5800X3D jest bez sensu. 13600kf jest za 1680zl. Postawi go na dd4, można nawet tańszą płytę z chpsetem b wziąć i będzie relatywnie tanio.
  • Odpowiedz