Wpis z mikrobloga

@ElLama: Dokładnie mam tak samo z nowym komputerem xD Zagrałem w parę gierek, które na poprzednim już były na poziomie niegrywalnym i żadnej nie przeszedłem, bo po kilku godzinach wypad z dysku.
  • Odpowiedz
@LoneRanger: u mnie nowy zestaw wleci w lutym, po premierze sklepowej AMD 7000 3D V-Cache. Będzie wtedy po wszystkich premierach i testach, więc łatwiej będzie można wybrać.
  • Odpowiedz
Obecnie nie gram w nic, co kupiłem w segmencie AAA, tylko pykam w jakieś gierki sprzed 10 lat


@ElLama: To samo... 5600x 3060ti a ostatnio odpalam glownie Settlers 2 na GOGu xD
  • Odpowiedz
@Variv: U mnie cybergej na 3060ti znośnie chodził (oczywiśnie bez maksowania), a z włączonym DLSS to już w ogóle bajka, więc popieram, że na spokojnie można śmigać 1440p nawet na słabszych kartach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LoneRanger: jak faktycznie brałeś na raty to ten monitor nietrafiony. Za 500-600 zł więcej mogłeś wziąć gigabyte G32QC, nie dość, że większy to jeszcze 2k. A w skali raty by wyszły pewnie jakieś groszowe wartości.

Rdr2 jeśli nie grałeś to ograj bo mega warto, pierwsza gra jaka odpaliłem po upgradzie kompa i wciągnęła mnie jak dzieciaka.
  • Odpowiedz
@ElLama: No ja też sobie włożyłem kasę w nowy PC, bo miałem identyko argument ze starym laptopem. Gra która miała problem na lapku w 30 fps śmiga mi teraz w 144, a i tak wolę przeglądać Internet.(,)
  • Odpowiedz
@3I_i: ciężko mi powiedzieć czy głośne, ale miałem wcześniej Radeona 7970 Ghz właściwie z tej samej chyba serii co ten RTX 3070, nawet chłodzenie to samo. Nie narzekałem w każdym razie.
  • Odpowiedz