Wpis z mikrobloga

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza podkładka pod myszkę do FPS?


@pasta_alla_carbonara: Miałem za 30zł i za 200zł. Różnica w materiale i wytrzymałości, ale nic poza tym. Szczerze? Mogę mieć nawet i za 10zł najtańszą z chińczyka, ale musi być te 1m na 30/40cm.
@le1t00: Moim zdaniem nie ma idealnej. Nie sugerowałbym sie innymi, bo każdy ma inne kryteria i bardziej lub mniej zużywa daną podkładkę. Tak samo mirki pytający sie jaka myszka do Fps'ów. Myszka myszką, ale też musisz dopasować prędkość danej myszki pod siebie i sie przyzwyczaić oraz poczuć ją na dłoni. Jeśli mam dopasowaną myszkę albo podkładkę, to nie kupuje inną. Jeśli nie ma mojego danego modelu, to szukam najbardziej do niego
@le1t00: Jeśli nie za duży wymiar to tak jak pisał ktoś Steelseries qck wytrzymała kilka lat u mnie, ja miałem akurat qck+. Raz na rok przeprać gąbką. Od pół roku użytkuję Dreammachines dm pad xxl i też jest spoko (120 cm x 60 cm), przedewszystkim przestałem poprawiać non stop podkładkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@le1t00: materiałowe są zazwyczaj identyczne już kilka przerabiałem. Unikaj tylko podkładek bez obszytej krawędzi. Qck np. odkleja się po kilku miesiącach. Logitech ma obszyte ranty i trzyma się od 5 lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@le1t00: najlepsza podkładka IMO x-raypad aqua control 2. Przerabiałem wiele a to coś po roku od zakupu trzyma ślizg jak po wyjęciu z pudełka. "Kultowe" G640 logitecha jest przy tym jak ścierka do podłogi.