Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Strzelec_wyborowej: @pastor_manning: Moim zdaniem nic złego w tym nie ma ¯_(ツ)_/¯ Mam psa za którego oddałbym życie, normalnie jest rozpieszczany i żyje lepiej od sporej części ludzi ale jak kiedyś mu coś #!$%@? i mnie ugryzł to zarobił takiego kopa, że aż go obróciło. To jest zwierzę i inaczej nie zrozumie, od tamtej pory jest między nami sztama i nikt nie żywi urazy.
@MlodyWilk: Kota, który nagle i bez powodu zaczyna być agresywny należy przebadać na obecność wścieklizny, tumorów w głowie i sprwdzić tarczycę. Agresja u zwierząt nie zawsze jest instynktowną, czasami jest spowodowana złymi warunkami bytowymi lub właśnie chorobą.
@Ld93 @Strzelec_wyborowej @pastor_manning No dobrze, ale w przypadku kota to jednak trochę co innego, bo nie wytresujesz go jak psa. Nawet jak naszcza ci na dywan, i ty chwile później go kopniesz to nie połączy kropek i nadal będzie robił swoje

@Strzelec_wyborowej @helga-von-klusken Nie wydaje mi się żeby zaatakowały bez powodu. Wygląda na to że chłop na filmiku sprzątał klatkę czy kuwetę, czyli teren który jest naznaczony kocim zapachem, i to w
@Strzelec_wyborowej: No ale zazwyczaj to ty decydujesz się na kota, a nie odwrotnie - kot na ciebie. Więc jeśli przyjmujesz jednego pod dach to powinieneś zaakceptować jego "urojone" wymagania.

Kot raczej nie będzie w stanie cie poinformować czy woli być bezdomny, czy mieszkać w domu ale za to być kopany ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moartq: kot może być kopany za to że mnie zaatakuje a nie z to że u mnie mieszka. Nie odróżniasz ty dwóch rzeczy? Jak Seba jest debilem i nie ma mózgu to rozumiem że ma prawo cię atakować i nic z tym nie zrobisz bo jesteś mądrzejszy od niego? Nie będziesz się bronić albo nie pójdziesz na policję bo taka jego natura?

Nie gryzie się ręki ktora cię karmi, jak się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@MlodyWilk: mam kocura psychola mimo że wykastrowany nie popuścić nikomu, inne koty nie mają prawa się zbliżyć na 300m do domu a i czasem kilometr od domu go widuje. 30 kilowy Pies tak samo, niby panuje zawieszenie broni to wystarczy że się za blisko koło tego kota przejdzie a goni go prawie do lasu. Obstawiam nawet że parę razy wyszedł obroną łapą w walce z lisem. I przysięgam na Boga uśpił
Pobierz Sisal - @MlodyWilk: mam kocura psychola mimo że wykastrowany nie popuścić nikomu, inn...
źródło: comment_166802179504DJJ3X7eChH0EjYYgHCW7.jpg