Wpis z mikrobloga

zwierzę mnie atakuje bez powodu w moim domu i to ja mam go przepraszać xD


@Strzelec_wyborowej: Ty, ale zdajesz sobie sprawę, że zwierzęta trochę inaczej funkcjonują i koty raczej nie prowadzą świadomych procesów myślowych, aby połączyć takie wątki? Chyba powinieneś być tym mądrzejszym ssakiem, no ale widocznie cię przeceniam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@aegispolis: nie interesuje mnie to, ktoś mnie atakuje to będę się bronił. Jak pies zacznie mnie gryźć to mu #!$%@? wydłubie oczy i będę robił wszystko by ocalić się siebie to samo zrobię z kotem zanim mi wydłubie oko. Ty to byś jeszcze pewnie dupę nadstawił bo to zwierzę i ma prawo?

Zwierzę działają na instynktach to ja nie mogę zadziałać na instynktach obronnych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@aegispolis: będę miał psa który nigdy mnie nie ugryzie a ja go nigdy nie uderzę. Jak mnie ugryzie to się będę bronił a pies pójdzie do uśpienia bo dla mnie to nie będzie wtedy przyjaciel.

Zwyrol bo będę się bronił a ty widzisz we mnie typa co będzie #!$%@? zwierzę dla zabawy? Z inteligencją u ciebie na bakier widzę, bambinizm ci oczy przesłonił
  • Odpowiedz
@aegispolis: ta nie prowadzą. Kiedyś mój sąsiad miał takiego fafika, który wyskakiwał do ludzi i łapał zębami po nogach. Pewnego razu tak mi wsadził kły, że naprawdę poczułem i ze złości #!$%@?łem mu z kopa w ryj. Od tamtej pory jest spokój i do mnie już nie wyskakuje.
  • Odpowiedz