Wpis z mikrobloga

I potępiano także tych, którzy jawnie, od samego początku, sprzeciwiają się wojnie? XD

Prawda jest taka, że Ukraińcom już coś się styki przepalają.


@RazumichinZiK: Oczywiscie, że te tak. Piłkarz Zagłebia lubin tęz dodał podobny post i #!$%@? go ekspresowo z klubu. Żużlowcy zostali zawieszeni nawet jak wojne potepili.
Poza tym osobiscie nie do konca ulegam ogólnikowym antywojennym psotom. Przykłądowo niektórym, ktore dodali niektorzy tenisci z Rosji?
Wiesz dlaczego?
Bo kilka dni
@RazumichinZiK: Co Cie tak smieszy? Negujesz to, że rosyjska propaganda używa pokojowych haseł? A moze nieprawdą jest, że rosyjski piłarz Zagłebia mimo dodania antywojennego posta na instagramie rozstałsie z klubem zaraz po tym?

I przeczytaj to, co wcześniej wysłał


@RazumichinZiK: Przeczytałem, ale w niczym nie zparzecza to temu co ja napisałem. A jeżeli tak to wskaż w którym momencie. Dlaczego nie zacytujesz urywka gdzie napisąłem nieprawde?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: Nie, nie neguję tego. Neguję jedynie to, że powodem odwołania koncertu Little Big, nie jest ukraińskie gwiazdorzenie.
Little Big rozpadł się - dwoje członków zaraz po rozpoczęciu wojny wyjechało do USA i od razu sprzeciwili się temu, co się dzieje. Właśnie oni mieli wystąpić 12 w Krakowie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szurszur: Próbujesz zrobić kurtyzanę z logiki - Ukraińcy zrobili petycje, żądali odwołania tego koncertu, a ty starasz się udowodnić, że to nie przez nich został on odwołany XD No człowieku, magia się stała i nagle organizator postanowił sobie tak po prostu to odwołać XDD
@szurszur: ale sytuacja jest inna to miedzynarodowa federacja motocyklowa zawiesiła licencje wszystkich zawodników z Rosji i Białorusi, skoro polski związek należy do tej federacji to musiał sie dostosować.
A tutaj mamy sytuacje że przyjeżdża zespół który nie reprezentuje swojego kraju tylko samych siebie, a ukraińcy robią akcje żeby im tego zakazać bo jak stwierdziła organizatorka protestu "Nasza wojna nie zaczęła się 24 lutego 2022 r. Trwa znacznie dłużej. Członkowie grupy Little
@RazumichinZiK: Lol człowieku przecięz ja własnie pytałem o jakies dowody na to, że powodem jest protest Ukrianców, a nie negowąłem to. Napisałem, że to przeciez nie musi być oczywiste podajac przykłady. Ty sobie sam dopowiedziałeś, że ja temu zaprzeczasz i przypusciłes atak na mnie.

Próbujesz zrobić kurtyzanę z logiki - Ukraińcy zrobili petycje, żądali odwołania tego koncertu, a ty starasz się udowodnić, że to nie przez nich został on odwołany


@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: Bo w moim mniemaniu, dostarczone dowody są tak dobitne i logiczne, a sytuacja tak się układa, że nie potrzeba ich więcej. Wiem, że ciężko uwierzyć, że to święci Ukraińcy zrobili, no ale XD
Kompletnie nie rozumiem, o co walczysz. Zafiksowałeś się na coś i starasz się na siłę zasiać ziarno niepewności, że to jednak nie przez Ukraińców XD no jedno wielkie iks de
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: niby tak ale jednak nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszyscy krzyczą żeby bojkotować ruskie firmy, żeby wykluczać ruskich sportowców to i czemu ktoś robi aferę ze blokujemy ruskich wykonawców.
@RazumichinZiK: Pytałem o jakies żródła, bo w artykule jaki czytąłem było o wpisie na fb jakeigos Ukrianca z Krakowa. Potem o odwołaniu koncertu z niewiadomego powdu. Dlatego pytąłem o jakieś odwody, ale nie byłes w stanie nawet podąc jakie podano w artykule jakiego urywek sam wkeliłes. Nie dziw sie iwęc, że nie uwierzyłem od razu na słowo.
Podasz wreszcie co jest w tekscie ze screena? Po co te uniki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szurszur: W jakim tekście? XD Przecież to jest wycinek z artykułu z Gazety Wyborczej, masz tam wyraźnie napisane XD Wstawiłem ci również Instagram jednej z organizatorek protestu - masz wyżej.
Serio potrzebujesz więcej dowodów? XD
I pisz po polsku, bo ciężko się to czyta.