Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: A czy to nie ten sam organizator robi koncert Nytt Land, a więc folkowego zespołu z Rosji, który jako jeden z nielicznych krytykował od samego początku inwazję na Ukrainę? Też zamierzają odwołać? Czy folk to jednak zbyt niszowy jest?
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Wszędzie są różni ludzie, ja bym raczej zaryzykował stwierdzenie, że ci najbardziej drący ryja aktywiści są wszędzie tacy sami. Ona wrzuca z ludźmi z Little Big jakieś zdjęcia, storiesy przeciw wojnie, a jednocześnie nawołuje do bojkotu. #!$%@? typiara.
Z moich rozmów wynika, że Ukraińcy w większości też najchętniej by ją w dyby zamknęli za to co #!$%@?, zresztą na Ukrainie Little Big ma mnóstwo fanów, a w internecie Ukraińcy
  • Odpowiedz
tak działa wolny rynek, decydują klienci xD


@niochland: No przecież klienci wykupili bilety, a koncert odwołano na podstawie akcji jakiejś laski, która sama ma foty z tym zespołem bo była na ich koncercie w Pradze.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Ale równie dobrze to może być akcja Ruskich. Ta babka z insta co to zorganizowała też jakaś podejrzana, albo po prostu zrobiła to dla atencji wciągając w to innych. Nawet nie ma dowodu że jakaś duża grupa Ukraińców protestowała przeciwko temu koncertowi. Mi to wygląda znowu bardziej na zrobienie wielkiego szumu przez mała grupkę "aktywistek", a może nawet tylko jedną. Bardziej mnie wkurza że organizatorzy przerazili się samą randomową
  • Odpowiedz
@szurszur: Wracając do sprawy:
"Nastroje towarzyszące zbliżającemu się koncertowi były trudne. Rektor wsłuchał się w głosy obywateli Ukrainy i rekomendował Fundacji Akacemica, która zarządza klubami studenckimi, w tym Klubem Studio, przeniesienie koncertu" — informuje Anna Żmuda-Muszyńska rzecznik prasowa AGH w oświadczeniu podesłanym naszej redakcji.

Jeszcze jakieś wątpliwości???
  • Odpowiedz