Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: papież powiedział, że to nie wina rosjan tylko najemników więc nie rozumiem Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biedni rosjanie powinniśmy jakąś zrzutkę na zimę im załatwić. Szczególnie dla rodzin oligarchów, którzy przyzwyczajeni do luksusów będą musieli przeżyć mroźną zimę. Przecież dla nich wojna to utrata majątków i biznesów, na pewno są przeciwko wojnie. Może @Aryo pomoże.
#pdk
@RazumichinZiK: @alfaiomega1: Pytam o konkrety a nie ogólny tekst. Jest tam coś wiecej?
Ja znalazłem tekst w ktorym nie ma konkretów.
Na wyborczej neidawno młoda dizennikarek popełniła tekst w ktorym przetłumaczyła fejkowe bekowe napisy dodane do fragmentu rosyjskiego programu bo mysąłłą, że to prawda, a Wy mnie przekonujecie, że bez konkretów mam wierzyc we wszystko co napisza? Ja sprawdzam wszystko niezaleznie od źródła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szurszur: - Ukraińcy bojkotują ten koncert, jedna z organizatorek protestu tworzy petycję i nawołuje do odwołania koncertu, po czym sama jedzie na inny, tego samego zespołu - do Pragi
- na pewno powód odwołania koncertu jest inny XD a w komunikacie organizator powinien napisać "odwołujemy przez Ukraińców" XDD