Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RazumichinZiK: widzę, i znam Little Big zanim to było modne.
Niemniej jednak na tym polega BAN na ruskich że ma być nałożony na wszystko co ruskie.
Jak będą np zawody sportowe to dostęp będą mieli ci to potępiają wojnę? No kirwa nie. Kraj który wojuje ma być #!$%@? i potępiony.

Swoją drogą to LB zajebiscie #!$%@? zaczęli grać.
  • Odpowiedz
jakim tekście? XD Przecież to jest wycinek z artykułu z Gazety Wyborczej, masz tam wyraźnie napisane XD


@RazumichinZiK: No, ale ja widze tam stwierdzenie, a ja pytałem o dowody. Nie rozumiesz w czym tkwi różnica? To gratuluje dodaj jeszcze kilka razy to XD
Daj cały tekst z dowodami. Dlaczego mimo kilkukrotnych próśb robisz uniki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@piteross: Wiesz, jaka jest jedna z gorszych odpowiedzialności? Podpowiem: odpowiedzialność zbiorowa.
Chciałbyś, żeby nie wpuścili cię do jakiegoś zachodniego państwa, bo w Polsce od 7 lat rządzi rząd, który niszczy podstawowe standardy demokracji?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: Bo liczę na twoje ostatnie szare komórki, które są w stanie wpisać w google "Little Big" i kliknąć w pierwszy artykuł.
I dałem ci tych dowodów aż za dużo. Komiczny jesteś, aczkolwiek trochę irytujący.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Nie moge wejsc w ten artykuł, bo jest płatny. Czyli Ty też go nie czytałes?
Puszczaja Ci nerwy po raz kolejny próbujesz mnie obrażać gdy prosze o podanie tresci czegoś co we fragmencie tylko zaprezentowałes.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Brzmi jak fejk i manipulacja.
W każdej grupie może się znajdować część debili, a jeśli się ich dopuści do głosu można opacznie zrozumieć intencje grupy.

Nie mówię, że nie było Ukraińców którzy protestowali w tej sprawie, a klub się zesrał ze strachu i odwołali nie kierując się żadnymi rozsądnymi przesłankami.
Ale z drugiej strony o sytuacji gdy Ukraińcy razem z Rosjanami protestowali w Polsce przeciwko wojnie, a ta idiotka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Arc2: No tak, fejk i manipulacja XD Zobacz sobie Instagrama, którego wcześniej zamieściłem. Całość układa się w logiczny ciąg. Tylko ty i kolega @szurszur nie chcecie tego zauważyć.
Lub wasze szare komórki na to nie pozwalają.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Nie stwirdasz faktów tylko zamieszczasz swoje opinie. Nie ma w tekscie dowodów tylko cytaty z opinii anonimowych osoby na fb, które tak uważają. Miałem nadzieje na twarde dowody, ale jak widze na razie takowych nie ma.
Wbrew temu co kłamliwie mi przypisujesz nie zaprzeczam, że ukrainski protest miał wpływ na odwołanie koncertu. Po prostu sam sobie cos dopowiadasz.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: wielu Rosjan jest przeciwnych wojnie w kontekście wysyłania na front. Tylko niestety nie są przeciwni imperialnej polityce swojego kraju. Dlaczego nie zamanifestują konkretnie przeciwko swojej agresji na inny kraj? Dlaczego nie zamanifestują „stop Putin”?
  • Odpowiedz
wielu Rosjan jest przeciwnych wojnie w kontekście wysyłania na front. Tylko niestety nie są przeciwni imperialnej polityce swojego kraju. Dlaczego nie zamanifestują konkretnie przeciwko swojej agresji na inny kraj? Dlaczego nie zamanifestują „stop Putin”?


@AloneShooter: OOO to jest samo sedno. Dlatego ja zlewałem czarne posty rosyjskich tenisitów dodawane na odczepne jako alibi, ale gdy jedna z tenisistek dopisała, że ''ambicje jednego człowieka nie moga byc pododem wojny'' czy cos takiego
  • Odpowiedz