Wpis z mikrobloga

Siedziałem dzisiaj w klasie przy stole na przeciw "koleżanki" z klasy, która mi się podoba i czasem sobie na nią zerknę, siedząc dzisiaj na przeciw niej przy stole ona czasem na mnie spojrzała i później zaczęła zasłaniać przede mną oczy, tak jakby nie chciała na mnie patrzeć, po tak 5/10 minutach zasłaniania twarzy napisała coś na telefonie i pokazała to koleżance i cichym głosem skwitowała to, że zaraz się zrzyga, a jej koleżanka powiedziała, żeby zaczęła patrzyć się na innego chłopaka i ta koleżanka jej się na mnie spojrzała.

Zrobiło mi się po tym bardzo smutno, zestresowałem się i wściekłem się na nią bo wiem, że zrobiła to, żeby mnie upokorzyć, bo czasami na nią się patrzę i ona to widzi i mnie nie lubi zapewne. Poza tym 2 lata temu jak się na nią spojrzałem i uśmiechnąłem to nazwała mnie zjebem.

Srogiego blackpilla dzisiaj dostałem, jak ona powiedziała, że się zrzyga zaraz do swojej koleżanki, żeby mnie upokorzyć i specjalnie to powiedziała tak głośno, żebym to usłyszał to od razu mi się przypomniały blackpille z incel wiki, że kobiety na widok brzydkich mężczyzn mają odruchy wymiotne.

Dodam, że jestem brzydki, niski i mam zerowe social skille, więc dzisiaj tego blackpilla o odruchach wymiotnych kobiet potwierdziłem na własnej skórze niestety. Nie byłoby mi po tym tak smutno, gdybym się w tej dziewczynie nie podkochiwał i mi by się nie podobała.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka #randkujzwykopem
  • 29
@tylkoponsfw:
Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski
Kobiety nie mają litości dla słabych mężczyzn (nie za atrakcyjnych, nie za bogatych, z dużymi problemami osobistymi). Najchętniej by ich się pozbyły od ręki albo włożyły do klatki i z czadem dźgały patykiem dla zabawy. Inwestuj w siebie, z czasem zwiększysz na siebie popyt. Nie zamarz się za bardzo, bo cię zmiecie z planszy i zostaniesz w jakiejś depresyjnej czarnej dziurze.