Wpis z mikrobloga

Siedziałem dzisiaj w klasie przy stole na przeciw "koleżanki" z klasy, która mi się podoba i czasem sobie na nią zerknę, siedząc dzisiaj na przeciw niej przy stole ona czasem na mnie spojrzała i później zaczęła zasłaniać przede mną oczy, tak jakby nie chciała na mnie patrzeć, po tak 5/10 minutach zasłaniania twarzy napisała coś na telefonie i pokazała to koleżance i cichym głosem skwitowała to, że zaraz się zrzyga, a jej koleżanka powiedziała, żeby zaczęła patrzyć się na innego chłopaka i ta koleżanka jej się na mnie spojrzała.

Zrobiło mi się po tym bardzo smutno, zestresowałem się i wściekłem się na nią bo wiem, że zrobiła to, żeby mnie upokorzyć, bo czasami na nią się patrzę i ona to widzi i mnie nie lubi zapewne. Poza tym 2 lata temu jak się na nią spojrzałem i uśmiechnąłem to nazwała mnie zjebem.

Srogiego blackpilla dzisiaj dostałem, jak ona powiedziała, że się zrzyga zaraz do swojej koleżanki, żeby mnie upokorzyć i specjalnie to powiedziała tak głośno, żebym to usłyszał to od razu mi się przypomniały blackpille z incel wiki, że kobiety na widok brzydkich mężczyzn mają odruchy wymiotne.

Dodam, że jestem brzydki, niski i mam zerowe social skille, więc dzisiaj tego blackpilla o odruchach wymiotnych kobiet potwierdziłem na własnej skórze niestety. Nie byłoby mi po tym tak smutno, gdybym się w tej dziewczynie nie podkochiwał i mi by się nie podobała.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka #randkujzwykopem
  • 29
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Dobra, a mówisz nam wszystko? Trudno mi uwierzyć, że tak bez powodu cisnęłyby sobie bekę z ciebie. Nie patrz się na ludzi jak creepol i nie bij piany z pyska, to problem zniknie. Patrząc po poprzednich wpisach - śmierdzisz creepolem.

A jak założymy, że naprawdę tak było... To tak po prostu dajesz po sobie #!$%@?ć, lol?
Odpowiadasz delikwentce klasykiem z KP "zrzygał to się twój stary, jak cię zobaczył
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Co jest wewnętrznie sprzeczne? Jak jest creepolem, to niech przestanie nim być. Wystarczy zerknąć w jego historię postów i można dojść do wniosku, że czegoś tu nie napisał i jest tak traktowany na własne życzenie.

No ale jeśli faktycznie przywalają się bez powodu, to niech po prostu wydrze ryja. Na czasy szkolne to 100% skuteczność. W życiu sumie też, bo np. cudowne polskie systemy działają tak, że albo się
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska:
Piszesz że sytuacja jest nieprawdziwa lub zasłużona bo op prawdopodobnie bije piane z pyska. Jesli jednak jest prawdziwa polecasz mu bicie piany z pyska na rozwiązanie.
Nie byłeś najbystrzejszy w miocie co?
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Ale co ma creepolskie zachowanie do zwyczajnego nie dawania sobą pomiatać?

Nie byłeś najbystrzejszy w miocie co?

Jeśli stać cię tylko na bezsensowne ad personam, to możesz mnie już nie pingować. Ew. wróć, jak naumiesz się czytania ze zrozumieniem. Z fartem.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Nie bardzo mnie obchodzi co ty chcesz żebym robil lub nie. Bylo nie zaczynać poprzedniej naszej wymiany zdań od ad personam samemu. Teraz jaki jesteś delikatny chlip chlip xD

Zlomowanie normictwa to ofc sluszne rozwiązanie bo oni rozumieją tylko argument siły. Jednak nadal jest to bicie piany, szczególnie w przypadku osoby która jest na dnie hierarchii i cokolwiek nie zrobi to ona bedzie winna, bo tak dziala bycie na
  • Odpowiedz