Wpis z mikrobloga

Bo domyślnym kolorem skóry jest biały i trzeba mieć specjalne uzasadnienie, aby móc dać kogoś z nieco większą ilością melaniny w organizmie?


@aegispolis: ee, no tak? xD Dla europejczyka lub postaci z kultury europejskiej domyślnym kolorem skóryjestbiały i jeśli źródło wyraźnie nie wskazuje innego, nie ma żadnego powodu żeby go zmieniać. Tak samo domyślne dla chińczyka są skośne oczy, a dla kogoś z afryki równikowej skóra czarna xD
Wg twórców nowego God of Wara tak wygląda przeciętny gigant w mitologii nordyckiej


@BadSebastian: poprawnośc polityczna jest wciskana wszędzie, ale w sumie to #!$%@? - są ważniejsze i ciekawsze rzeczy do przejmowania się nimi.
Ale ten konkretny komentarz aż korci żeby zapytac jak naprawdę wygląda przeciętny gigant w mitologii nordyckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro Miras!
@BadSebastian
Tak jakby czuje twoja frustrację tym, co się w popkulturze #!$%@? i wydaje mi się, że rozumiem dlaczego cię to tak irytuje. Ale jak się trochę od tego zdystansujesz emocjonalnie, to w sumie czemu w tej grze nie może być czarnego giganta? Rozumiem, że mitologia nordycka, ale gra ewidentnie bierze z niej tylko bazę, a potem dorabia resztę wg własnego uznania, nawet przekręcając wiele wydarzeń, zmieniając drzewa genealogiczne i usuwając wiele
ziomek, jeśli naprawdę myślisz że to ja tu jestem cenzorem to naprawdę nie ma o czym rozmawiać


@BadSebastian: A co, czy nie jest właśnie tak, że chciałbyś ustalać jak postacie mogą, a jak nie mogą wyglądać w grach? Bo coś mi się wydaje, że jednak jest, co czyni z ciebie cenzora, a po prostu to wypierasz.

Dla europejczyka lub postaci z kultury europejskiej


@B44M: Z którego kraju, bądź kultury europejskiej
Aby dawać #!$%@? o kolor skóry postaci w grze? No, coś w tym jest. Płatki śniegu xD

@aegispolis:

Postać która wg mitologii urodziła wilka i węża, ale najważniejszy kolor skóry xD

@Harundo: No najwyraźniej dla twórców to jest najważniejsze, skoro zmienili kolor skóry.

konserwy faktycznie mają sito zamiast mózgu, żeby dawać #!$%@? o taki rzeczy xD

@Greensy: Ale to nie żadne konserwy zrobiły tę grę.

Klasycznie:
ibilon - > Aby dawać #!$%@? o kolor skóry postaci w grze? No, coś w tym jest. Płatki ...

źródło: comment_16679050104UGWAmqshnomTKfhIn90vJ.jpg

Pobierz
Weź mi jeszcze jakieś ciekawe urojenia opowiedz. Co jeszcze widzisz?

@aegispolis: Ja widzę lewackiego oszołoma, któremu uroiło się, że kobiety zawsze mają rację i nigdy nie kłamią i był święcie przekonany, że @wolfKida została rzeczywiście zgwałcona przez tatuażystę i zaciekle walczył na Wykopie w jej obronie, obrzucając obelgami wszystkich, którzy jej nie uwierzyli na słowo. Doczekamy się wreszcie kiedyś od ciebie przeprosin?
@ibilon: Komu zmienili kolor skóry? Już pisałem, że Angrboda nie jest opisana nigdzie w eddach. Zgodzę się, że statystyczny wiking pewnie nie wyobrażał sobie jej jako czarnej.

Uważam po prostu wszelkie takie wojenki za idiotyczne, czepianie się GoW, że gigantka jest czarna jest dla mnie równie idiotyczne co czepianie się gościa od Final Fantasy, że wszyscy są biali. Albo to, że ktoś na Twitterze miał ból dupy, że Kratos jest biały