Wpis z mikrobloga

co ty bredzisz, porównaj rysy twarzy na google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eskimosów od murzynów różni na przykład kształt ust czy nosa. Murzyni mają wydatne usta i szerokie nosy, ułatwiające oddawanie ciepła. U Eskimosów odwrotnie, wąskie usta i nozdrza chronią od utraty ciepła.


@mojnicknawykopie, @bh933901: dlatego wygooglowani eskimoci/innuici mają mają usta i nosy przypominające postać ze screena opa. No i jak pisałem dredy każdy sobie może
Pobierz Arientar - > co ty bredzisz, porównaj rysy twarzy na google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 Eskimosów ...
źródło: comment_1667944793tKrMcRZAeqjWFA6VPTQ7It.jpg
dlatego wygooglowani eskimoci/innuici mają mają usta i nosy przypominające postać ze screena opa. No i jak pisałem dredy każdy sobie może zrobić...


@Arientar: gratuluję, właśnie awansowałeś na generała postępu, nie potrafiąc już nawet odróżnić osoby o typie negroidalnym XD

Swoją drogą, za stwierdzenie, że dredy może zrobić sobie każdy, to na zachodzie się szykanuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BadSebastian: Bawi mnie jak wielcy progresywisci zawsze sprowadzaja problem do "haha prawak obsral sie o kolor skory" totalnie ignorujac postepujace wypychanie bialych postaci i wpierdzielanie murzynow gdzie tylko sie da budujac czesto przeklamana historie w oczach mlodszych jeszcze z Nia nie zaznajomionych. Tutaj prawda, mowimy o grze o mitologii, ale czesto ta sytuacja dotyka mediow traktujacych o realnych wydarzeniach i postaciach ale wiadomo zaden problem bo to tylko kolor, a juz
niektórym to całe diversity padło na mózg XD powiem tylko tyle, gdyby ktoś zrobił grę czy tam film opartą na afrykańskiej mitologii i wpieprzył tam białego niebieskookiego blondyna, to nagle to nie jest już wcale diversity, tylko whitewashing i rasizm XDDDD ale blackwashing już spoko, wiadomo XDDD szkoda tylko ze azjatów tak chętnie nie #!$%@? na siłę, tylko murzynów, hmmmm no ciekawe dlaczego XDDDDDDDDDD
@BadSebastian: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz