Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Ranger: spoko opcja, bo w środku masz jaśniej i np lepiej widzisz światła nad sobą, ale to kwestia indywidualna. Ja np nawet w nocy mam opuszczony daszek przeciwsłoneczny więc pewnie do panoramy bym musiał się przyzwyczaić. Co innego opcja jak na zdjęciu, to jest mega, zwłaszcza jak masz dzieci.
Protip: jak masz z przodu szybę panoramiczną i ubezpieczenie szyb to warto sprawdzić czy je obejmuje
@Ranger: Ogólnie nie polecam. Miałem w Scenicu - fajny bajer ale po jakimś czasie trzeba wymieniać ślizgi, dach podskakuje lekko na nierównościach, świszcze powietrze, trzeba czyścić kanały odpływowe, w zimie w mechanizm dostaje się woda a później zamarzając niszczy mechanizm. Na początku byłem podjarany ale po kilku miesiącach strasznie mnie to denerwowało.
@Ranger: jeżdżę od 4 lat samochodem z panoramą, generalnie największą atrakcją to jest dla pasażerów z tylu, ale dla kierowcy tez ma plusy - masz wrażenie ogromnej przestrzeni w samochodzie. Moim zdaniem warto, ale latem jest cieplej i koniec, tego się nie przeskoczy. Roleta pomaga, ale nie niweluje tego zupełnie. Inna sprawa, ze ja niestety musze bardzo delikatnie używać klimatyzacji, bo bardzo szybko choruje ;D