Wpis z mikrobloga

@goferek później zacznie skrzypieć, a na końcu się rozszczelni i zacznie przeciekać woda do środka. Te panoramy to właśnie jeden z tych wodotrysków którymi się człowiek pobawi raz do roku i przez kilka dni po zakupie auta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ranger: miałem peugeota 508 z panoramą i niestety przedmówcy mają rację. Najpierw jest zachwyt, później zaczynasz dostrzegać wady, których jednak trochę jest. Fajny bajer jak ma się małe dzieci, dla samego kierowcy zbędny bajer, bo i tak się patrzy przed siebie, a nie w górę.
@Ranger: Jako, że jeździłem takim autem to się wypowiem: zbędne.

Jechać z tym otwartym ciężko (straszliwy huk, do tyłu mocno wieje), przydawać się może jedynie na postoju, ewentualnie jak sobie cruisujesz po wybrzeżu, ale do tego lepiej kupić "uczciwy" kabriolet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranger: czy taka fajna, na początku się podjarasz, a później będziesz jeździć cały czas z zasłoniętą. Gorzej jak w jakimś aucie nie ma rolety i jesteś na to skazany.


@goferek:

Od prawie 6 lat jeżdżę nowymi suvami z panoramą i nigdy nie zasłaniałem rolety. Co więcej, znajomi również rolety używają tylko wtedy jak przypadkiem nacisną od niej przycisk.
Sam nie wiem skąd to ma tyle plusów xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: dzieciaki lubią patrzec na drzewa i gwiazdy. To raczej takie do 5-6 Latków. Dorośli lubią mieć jaśniej w środku. Sam nie korzystam chyba że jadę z bombelkiem. Moja nie grzeje ani nie chłodzi jakoś szczególnie gdy mam zasunieta. Więc ani plus ani minus w moim przypadku.