Wpis z mikrobloga

@Ranger: Ja ci powiem - nie jest fajna: waga na dachu przesuwa srodek ciezkosci w gore, dodatkowo dach i wzmocnienia to ekstra 60 kilo w aucie, dzieci lubia ale po miesiacu maja to w dupie, dach jest nizej, jest glosniej w srodku, jak dostaniesz kamieniem to czesto masz calke, a nawet jak kupisz w ASO dach za 17k to oni nie chca sie podjac jego montazu (nie pytaj skad wiem...)
@Ranger: wiozłem moją mamę w sobotę na jej urodziny, jechała pierwszy raz w życiu swoim autem (ma je 3 lata) na tylnej kanapie i z radością otworzyła panoramę żeby zobaczyć za co dopłaciła gruby hajs. Ale było warto bo się cieszyła.
@Ranger mam u siebie. Jest to świetna opcja na jesień/zimę ewentualnie mniej słoneczne dni - daje na prawdę dużo światła i przestrzenności w środku. Natomiast w lato w dzień w zasadzie nie da się jezdzic bez rolety bo słońce mocno grzeje w baniak. Nie mniej jednak bardzo sobie chwalę
@goferek: @Ranger: a ja się nie zgodzę, prawie cały czas jeżdżę z otwarta podsufitka, albo otwartym dachem(w lato). Fajne, bo szybko „wymienia” powietrze w samochodzie, dodaje przestrzeni, a dzieciaki w podróży mniej się nudzą.
@Ranger: podręcznikowe zastosowanie prawa Cunninghama, gratuluję. Gdybyś po prostu zapytał "CZY panorama to taka fajna sprawa" to miałbyś pewnie maks. 3 odpowiedzi i maks 10 plusów w całym wątku łącznie xD
podręcznikowe zastosowanie prawa Cunninghama


@Dominiko_: nie wiedziałem, że tak to się nazywa, ale tak, intuicyjnie tak buduję treści xD jestem starym sprzedawcą, marketingowcem i trollem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fajna sprawa, warto. mam i polecam - ale zdaje sobie sprawę że w każdym aucie będzie inaczej. Ja mam solidną roletę która dobrze tłumi hałasy przy 150+ po niemieckich autostradach, a do 130 wcale nie jest głośniej. Jestem wysoki i mam zapas - dla kontrastu jak testowałem nowego proceeda to wersja z panoramą mimo fotela w dół była dla mnie 'na styk' i źle się czułem mają podsufitkę 1cm nad głową

jak
Mam u siebie w aucie, polaczenie panelu stalego z otwieranym trzeszczy na nierownosciach, ze #!$%@? mozna dostac, co chwile trzeba smarem do uszczelek smarowac. Nie polecam
@Ranger: Latem można przewietrzyć samochód i wieczorami jest fajne powietrze. Do tego fajnie doświetla wnętrze. Mimo rolety, środek bardziej się nagrzewa. Jak samochód ma już pare lat, to potrafi skrzypieć, no i trzeba dbać o prowadnice.
@Ranger: odpowiem ponieważ mam i ja taką :] nigdy jej roletką nie zasłoniłem, w aucie jest wprost przepięknie jasno i przyjemnie. Ostre słońce totalnie nie przeszkadza, jazda z tyłu jest bajeczna. Jako kierowca mnie widać. W lecie otwarcie takiego szklanego dachu "robi robotę". Bez porównania do tych malutkich szyberdaszków.
Jeśli chodzi o grzanie w lecie to nie jest to odczuwalne. Klimatronika nie gaszę więc w aucie zawsze jest stała temp.
Można
@Ranger Dużo więcej z tym problemu niż pożytku, osobiście nie dopłaciłbym. Wystarczy niefortunna gałąź z drzewa i masz pęknięcie dachu, niestety mnie to spotkało.