Wpis z mikrobloga

@Ranger jasno, fajna sprEta, wogole nie używam rolety, na stałe odsłonięty. Nie słuchaj tych co piszą że zimno czy ciepło - jak masz szkło na dachu to i klima raczej będzie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: mam auto z panoramą i szczerze moze pare razy w roku ją odsłonię. Na pewno w dużych kombi ten dach z panorama wyglada ciekawiej na jaśniejszych kolorach dzieki czemu biale kombi nie wygląda jak lodówka. Natomiast jakbym miał za to dopłacać przy zakupie nowego samochodu okolo 8-10k, raczej nie wybrałbym tej opcji. Auto na pewno wyglada lepiej, ale z punktu serwisowania i dopłaty nie ma to sensu. Kolejnym minusem jest
@Ranger: panorama to był jeden z koniecznych warunków jak wybierałem dla siebie nowe auto. Trafiłem combo, bo mam szyberdach+panorama. Uwielbiam. Szczególnie w słoneczne dni z jasnym niebem, albo jak jadę przez Alpy.

CXLV - @Ranger: panorama to był jeden z koniecznych warunków jak wybierałem dla siebi...
@Ranger: wcale nie fajna, mam to i uzywwam tylko jak dziecko w nocy chce sobie gwiazdy pooglądać jak wracamy do domu. Tak to 90% czasu zasłonięte bo w lato grzeje przez to i świeci jak głupie a w zimę czuć że auto wolniej w środku się nagrzewa i szybciej chłodzi jak jest odsłonięte.