Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć sobie dziewczynę z IT albo przynajmniej z dobrymi zarobkami?
Mam prawie 10 lat doświadczenia w IT, przez #programista15k po #programista15k ale tygodniowo, w pandemii przeszedłem na własny SH i w tym momencie zatrudniam 12 osób. Na #tinder lipa, wszystkie ładne to psycholoszki czy inne humany, a ja nie chce uprawiać mezaliansu, tylko znaleźć kogoś kto chociaż po części podzieli ambicje i cele życiowe ze mną. Na grindrze pewnie by mi szybciej poszło...

#tinder #programista15k #programista40k #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6368bf7bb078a9f02301dab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 96
knur: SkrajnaKaryna:

Nie chcesz ambitnej pani lekarz czy prawniczki?

Żadna z tych nie zarabia, a przynajmniej nie w wieku poborowym. W kancelariach odchodzi takie ruchanie pracowników, że fabryka europalet Januszex-Paletex by była zazdrosna: umowy z dupy, b2b ze stawkami co ledwo na ZUS i czynsz stykają, praca za darmo albo za grosze (np 500 pln/mc), bo "ma się szansę zdobyć doświadczenie", problemy z wolnym, problemy z chorobowym itd. Jako in-house czasami
PrzystojnaStara: Ja mam rozkminę w drugą stronę, jak znaleźć normalnego faceta w branży IT? Też jestem programistką z kilkuletnim doświadczeniem, spokojnie ponad #20k i spotykam mnóstwo facetów. Problem jest taki, że co ciekawszy to zajęty, albo deklaruje, że chce być singlem do 50, albo kręci go taka słodka programistka i z chęcią by zrobił sobie odskocznie od żony :) Miałam 2 związki z programistami w swoim życiu i to co mi
LubieżnyOsioł: Zaczęłabym od tego, że żeby wyrwać laskę z zarobkami powyżej 10k to raczej musisz mieć do zaoferowania coś więcej niż swoje zarobki. Jak się jest samowystarczalną finansowo to raczej się nie lata za kimś tylko dlatego, że ma dobre zarobki. Ze znalezieniem jakiejś z IT już dobrze zarabiającej (więc nie studentki) nie wróżę zbytniego powodzenia. Większość tych które znam i wiem, że mają wieloletnich partnerów/mężów z IT to te które
Obrzydliwy jesteś, oceniasz się tylko przez pryzmat kasy i kobietę też. Kobieta może być nawet kasjerką, byle by umiała się wysłowić i miała niski przebieg oraz dobre GENY. Twoją wartość również wyznaczają GENY, powinieneś widzieć samego siebie przez pryzmat GENÓW a nie sztucznego tworu jakim jest kasa

Wracaj do marzenia o przytulaniu do piwnicy
P.....c - Obrzydliwy jesteś, oceniasz się tylko przez pryzmat kasy i kobietę też. Kob...

źródło: comment_16678596283KLOjjfy6jd34upkMzP7En.jpg

Pobierz
PrzystojnaStara: Ja mam rozkminę w drugą stronę, jak znaleźć normalnego faceta w branży IT? Też jestem programistką z kilkuletnim doświadczeniem, spokojnie ponad #20k i


@AnonimoweMirkoWyznania: jedyne co możesz zrobić to:
- nie postrzegać siebie przez pryzmat kasy/statusu, bo jesteś KOBIETĄ, nikogo nie interesuje ile zarabiasz, ważne jest tylko tyle żebyś sama siebie utrzymywała
- pokazuj worklife-balance, jeśli jesteś pracoholiczką to zmień się, wyluzuj i przede wszystkim nie pokazuj facetom jak bardzo
Jeden dzień pracy mojego pracownika kosztuje 550-650 USD, w zależności od specjalizacji. Dodatkowo sam jeszcze pracuję na część etatu jako konsultant. Myślę że nie ma dużo 13-osobowych firm które mogą się wykazać podobnymi zarobkami, jakość > ilość w tym przypadku.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Hmm, 40+k to można na jdg na dwóch kontraktach opędzlować
wiem bo sam tak robie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przebitka na pracowniku w twoim wypadku, zakładając
Ludzie piszący że prawnicy dużo zarabiają prawdopodobnie nigdy żadnego nie poznali


@AnonimoweMirkoWyznania: ehhh sama prawda, potwierdzam jestem po aplikacji, wypruwałam się w januszowych kancelariach za grosze chcąc być ambita xD traciłam czas, zdrowie, nerwy ogarniając trudne tematy podczas gdy byle dupery na paznokciach zarabiały dużo więcej xD teraz mam wypalonko zawodowe i tyle z tego xD a dla facetów w większości jest jedno czy prawniczka czy przedszkolanka, a nawet wolą to