Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć sobie dziewczynę z IT albo przynajmniej z dobrymi zarobkami?
Mam prawie 10 lat doświadczenia w IT, przez #programista15k po #programista15k ale tygodniowo, w pandemii przeszedłem na własny SH i w tym momencie zatrudniam 12 osób. Na #tinder lipa, wszystkie ładne to psycholoszki czy inne humany, a ja nie chce uprawiać mezaliansu, tylko znaleźć kogoś kto chociaż po części podzieli ambicje i cele życiowe ze mną. Na grindrze pewnie by mi szybciej poszło...

#tinder #programista15k #programista40k #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6368bf7bb078a9f02301dab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 96
Masz złe priorytety w życiu. Na co Ci dziewczyna z IT/dobrymi zarobkami, skoro sam masz dobre zarobki? Nie mówię, od razu, że masz utrzymywać dziewczynę, ale.... patrzenie na jej zarobki, gdy jest tyle innych kryteriów na które warto by spojrzeć, jest głupie.


@AnonimoweMirkoWyznania Gniję z tego argumentu. Głównie dlatego, że w kontekście bab mających wygórowane wymagania majątkowe względem partnera argumenty są zazwyczaj kompletnie odwrotne. Że majątek daje bezpieczeństwo, że to pokazuje zasadność,
@doneczka: Masz rację, facet szukający kobiety z IT ma łatwiej, z własnego doświadczenia powiem, że w kobietach cały negatywny syf jest jakby odbity i rozmyty. Pobrzmiewa, ale jest go tak mało, że może nie mieć realnego wpływu na życie i związek. O czym mówię? Zakuty łeb informola (brak zainteresowań albo zainteresowania na poziomie wczesnego liceum, brak ciekawości świata, brak ciekawości nawet rzeczy branżowych, alergia na poważniejsze treści jak np literatura czy
Przecież to bait 0/10. Facet, który zarabiałby dużo szukałby raczej żony, która będzie kobieca, uległa i zajmie się domem i dziećmi- najlepiej jakby pracowała maks na pół etatu, a lepiej gdyby jej pracą było hobby, np. kwiaciarnia, sklep ogrodniczy, makijaże czy coś.
@BajaScorpions: bait bo koleś pracuje w it, a nawet zatrudnia osoby we własnej firmie w it nie może znaleźć kobiety pracującej w it.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym gdybym zarabiał ponad 10k euro jak niby ten baiciarz to wolałbym, żeby żona w domu siedziała i ogólnie była wierna, uległa i ciepła z charakteru.
ŚwieckaRopucha: Stary, poznałem kiedyś na Tinderze laskę, z IT właśnie. Zarabiała tyle co ja albo niewiele mniej (działam w IT, własna firma, więc trzeba się serio postarać). Ale raz, że była zdrowo stuknięta a dwa - o ile ja jednak jakoś kasę odkładam, jestem pasożytem, co kupił i wynajmuje dwa mieszkania, a sam mieszka w domu - to ona była w stanie #!$%@?ć kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie na pierdoły. Nie pytaj mnie
@niochland: Ale musisz być sfrustrowanym człowiekiem. Czytając twoją działalność na wykopie zastanawiam się co ci twoja własna płeć zrobiła że toczysz z nią taką wojnę?
co ci twoja własna płeć zrobiła że toczysz z nią taką wojnę?


@Mikka: Nic nie zrobiła, czuję się świetnie posiadając penisa, zdecydowanie bardziej praktyczne niż posiadanie macicy xD

Podchodzę po prostu bardzo sceptycznie do każdego wpisu pseudo-romantycznego. Bo 3/4 z nich można rozwiązać prostymi radami w stylu wyjdź do ludzi, jak na przykład:
- daj sobie siana i odpuść
- miej #!$%@?
- ogarnij siebie i swoje życie

Natomiast z