Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć sobie dziewczynę z IT albo przynajmniej z dobrymi zarobkami?
Mam prawie 10 lat doświadczenia w IT, przez #programista15k po #programista15k ale tygodniowo, w pandemii przeszedłem na własny SH i w tym momencie zatrudniam 12 osób. Na #tinder lipa, wszystkie ładne to psycholoszki czy inne humany, a ja nie chce uprawiać mezaliansu, tylko znaleźć kogoś kto chociaż po części podzieli ambicje i cele życiowe ze mną. Na grindrze pewnie by mi szybciej poszło...

#tinder #programista15k #programista40k #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6368bf7bb078a9f02301dab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 96
DobryPiżmowół: @SilnyPlantator Zarobki są bardzo ważną sprawą w związku, żyjąc na podobnym poziomie i z podobnymi możliwościami łatwiej zbudujecie wspólną przyszłość. Dla osoby która zarabia w okolicach minimalnej, te mityczne 15k to jak boga za nogi złapać, i nie zrozumie twojej perspektywy ani ambicji na więcej. Nie mówiąc już o większych dysproporcjach...

---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie, jakie zarobki są dla Ciebie dobre. Sama pracuję w IT, zarabiam 10 k/msc, uwielbiam moją pracę bo pracuję wyłącznie na home office, nie mam przy tym wielkiej odpowiedzialności za działania jakie wykonuję. Męża poznałam na fotce (kiedyś był to taki tinder i można było poznać normalnych ludzi, obecnie już raczej nie ;)).
Weź pod uwagę, że duże znaczenie ma nie tylko to, ile ktoś zarabia, ale to jakie ma
@AnonimoweMirkoWyznania:

Oczywiście studia w tym zawodzie nie mają dużego znaczenia, ale gdy jeszcze uczęszczałem na Politechnikę i Informatykę (na początku ubiegłego dziesięciolecia), to na 70 osób na roku mieliśmy 6 dziewczyn, z czego zostały 3. Nie wiem, jak wygląda teraz sytuacja.

Z sześciu dziewczyn, trzy przyszyły ewidentnie tylko po męża i dwie z nich nawet nie ukończyły drugiego roku. Jedna była po prostu za brzydka, nawet dla geeków i za głupia,
@AnonimoweMirkoWyznania: To dam radę od siebie. Z ambitnymi kobietami uważaj. Najczęściej ich ambicje powodują, że będą wymagać od faceta niemożliwego i nawet Twój SH to może być za mało, jeśli jakieś Twoje cechy nie przypadną jej do gustu. Do tego ambitne i zaradne kobiety uwielbiają być niezależne, więc najczęściej nie będziesz miał na nią istotnego wpływu, nawet jeśli coś Ci się nie spodoba.

Najlepsza będzie osoba z dobrą pracą, ale nie