Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć sobie dziewczynę z IT albo przynajmniej z dobrymi zarobkami?
Mam prawie 10 lat doświadczenia w IT, przez #programista15k po #programista15k ale tygodniowo, w pandemii przeszedłem na własny SH i w tym momencie zatrudniam 12 osób. Na #tinder lipa, wszystkie ładne to psycholoszki czy inne humany, a ja nie chce uprawiać mezaliansu, tylko znaleźć kogoś kto chociaż po części podzieli ambicje i cele życiowe ze mną. Na grindrze pewnie by mi szybciej poszło...

#tinder #programista15k #programista40k #wroclaw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6368bf7bb078a9f02301dab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 96
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij zatrudniać u siebie fajne laski i organizuj dużo imprez integracyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to jest dużo eventów i organizacji kierowanych głównie do kobiet, żeby zachęcać je do pracy w IT (chociaż tam będzie też dużo osób, które dopiero chcą zacząć), polecam śledzić jakieś grupki na facebooku, linkedin. Najlepiej dotyczące frontu, testowania, pm, ux, coś w co kobiety częściej celują.

Ja i
@AnonimoweMirkoWyznania: posiadanie tych samych zawodów w ziązku to słaby pomysł, szczególnie jak są te same technologie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój były też był qa, po robocie gadaliśmy o pracy, a jeszcze dodatkowo wk***** mnie nie milosiernie bo te 2 lata wiecej expa czul sie jak niewiadomo jaka wyrocznia w czymkolwiek.

Wieksze zarobki to wcale nie wieksza ambicja tylko obecnie ssanie rynku. Mam kolezanki "humanistki" i prawdziwe
SilnyPlantator: >Jak znaleźć sobie dziewczynę z IT albo przynajmniej z dobrymi zarobkami?

Masz złe priorytety w życiu. Na co Ci dziewczyna z IT/dobrymi zarobkami, skoro sam masz dobre zarobki? Nie mówię, od razu, że masz utrzymywać dziewczynę, ale.... patrzenie na jej zarobki, gdy jest tyle innych kryteriów na które warto by spojrzeć, jest głupie.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua