Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 240
Nie wiem ile lat ma ta dziewczynka, pewnie z 4-5, więc za 10-12 lat przyprowadzi pierwszego chłopaka na chatę. Ja już mu współczuję #!$%@? xD Teść na starcie cie pyta za kim jesteś, czy kogoś sprzedałeś, czy grypsujesz, każe pokazać białko. Jakichkolwiek kłótni z panną musisz unikać, bo jedno złe słowo w jej stronę i teściu cie znajdzie i uwali na #!$%@? w 10 sekund xD #!$%@? będzie miał typ
#famemma
BELM0ND0 - Nie wiem ile lat ma ta dziewczynka, pewnie z 4-5, więc za 10-12 lat przypr...

źródło: comment_1667732982VfKO2tgkgmQSDEPRTQ4tRV.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: > Jakichkolwiek kłótni z panną musisz unikać, bo jedno złe słowo w jej stronę i teściu cie znajdzie i uwali na #!$%@? w 10 sekund xD #!$%@? będzie miał typ

Raczej typ może jechać od razu do lasu z łopatą i kopać sobie jednoosobowy domek
  • Odpowiedz
@pomarancza_testovirona @BELM0ND0 @KoninaBeZiomeczka mojej kuzynki mąż to taki typ jak Denisek trochę ale z racji, że po 40 to grzeczniejszy. Ich córka 18 skończyła, chłopaka ma rurkowca no i senior smutny bo by wolał kochającego bad boya tak jakiego jak on jest dla mojej kuzynki. Ogólnie tresuje młodego amanta bo ten się nie bardzo boi i pyskaty jest.
  • Odpowiedz
@BELM0ND0: Inteligencja i inne cechy są dziedziczne, więc jak stary jest patusem z IQ buta, to ona też będzie i nikt rozgarnięty i tak się z nią nie będzie na spotkania do rodziców umawiał.
  • Odpowiedz