Wpis z mikrobloga

Ten kraj to naprawdę piekło kobiet XD
Napisalam na czacie do internisty z prośbą o tabletkę dzień po (nie było żadnych wizyt do ginekologa czy to telefonicznie czy na żywo, a wiadomo że w tej sytuacji liczy się czas).
Pani napisała że, że wystawi preparat, choć nie jest jest to zgodne z jej światopoglądem ze względu na działanie wczesnoporonne XD Przecież ta tabletka nie ma takiego działania. I co mnie obchodzi jej swiatopoglad.
Domyślam się że jakby to nie był Luxmed to tabletki od tej pani bym nie dostała.
#antykoncepcja #seks #pieklokobiet
  • 133
@Mrs_Red W ogóle uważam, że "swój światopogląd" to ma zostawić w domu. Jest lekarzem i ma działać w #!$%@? granicach prawa, a nie wg "swojego światopoglądu". I mówię to jako lekarz. Jak mnie #!$%@?ą te mendy, co się uważają, że będąc lekarzem masz prawo uważa się za ważniejszego od innych i decydować jak mają żyć.
Już pomijam, że oczywiście nie mają działania wczesnoporonnego, przez lata były bez recepty i nikomu się krzywda
Twoja ukochana "madka natura"


@kopawdupeswiniom: To do więzienia z nią!

Jej rozterki były błędne.


@kopawdupeswiniom: Według Ciebie były błędne. Według mnie każdy ma prawo uważać, co tylko mu się żywnie podoba, o ile nie ogranicza to mojej wolności. No i przy okazji trochę mnie razi narzucanie swojego zdania innym, jakiekolwiek by to zdanie nie było.

Rozumiem, że nie jesz mięsa i nie zabijasz "innego życia", innych niż ludzie zwierząt?


@
Żona poroniła w domu, trwało to 4 dni, cierpiała ogromnie. Psychicznie kilka miesięcy trzeba było, by o tym zapomnieć. Nikomu nie życzę by przez to przechodził.


@saikomiki: nie lepiej bylo skoczyć do niemiec do apteki? to tylko parę godzin
@Mrs_Red: Typiara #!$%@?. Zgłoś skargę normalnie do Luxmedu. Zgłoś też do izby lekarskiej. Powiadom lokalne media. Wystaw opinie na Google, Znany Lekarz. Wystaw opinie Luxmedowi - niech tez ogarnia swoich pracowników. Trzeba działać, inaczej nie będzie powrotu do normalności. Na postach Luxmedu na Facebooka pytaj w komentarzach, czy to ich normalna praktyka, ze ich lekarze #!$%@? takie cyrki.
@PradziwyMirek No u mnie to pęknięcie było duże, więc nie sposób było nie zauważyć, zaczęło się wylewać XD Ale ogólnie to po prostu po zawiązaniu sprawdź dokładnie czy nie przecieka i będzie git.