Wpis z mikrobloga

Ten kraj to naprawdę piekło kobiet XD
Napisalam na czacie do internisty z prośbą o tabletkę dzień po (nie było żadnych wizyt do ginekologa czy to telefonicznie czy na żywo, a wiadomo że w tej sytuacji liczy się czas).
Pani napisała że, że wystawi preparat, choć nie jest jest to zgodne z jej światopoglądem ze względu na działanie wczesnoporonne XD Przecież ta tabletka nie ma takiego działania. I co mnie obchodzi jej swiatopoglad.
Domyślam się że jakby to nie był Luxmed to tabletki od tej pani bym nie dostała.
#antykoncepcja #seks #pieklokobiet
  • 133
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mrs_Red: moim zdaniem takie apteki czy lekarze powinni mieć na drzwiach napisane "działamy wg klauzuli sumienia". Byłoby wiadomo których miejsc unikać.
@Mopek666

To do więzienia z nią!


Ty kompletnie nie rozumiesz. Spontaniczna aborcja cacy, zrobiona przez człowieka be? Nie ogarniasz, że jest jedna rzeczywistość i nie ma czegoś takiego jak natura i człowiek jako oddzielne?

Według Ciebie były błędne. Według mnie każdy ma prawo uważać, co tylko mu się żywnie podoba, o ile nie ogranicza to mojej wolności.


Nie według mnie, tylko według faktów na temat rzeczywistości aborcja jest właściwym postępowaniem w przypadku
Spontaniczna aborcja cacy, zrobiona przez człowieka be? Nie ogarniasz, że jest jedna rzeczywistość i nie ma czegoś takiego jak natura i człowiek jako oddzielne?


@kopawdupeswiniom: No natura ma to do siebie, że nie podejmuje własnych, świadomych decyzji.

aborcja jest właściwym postępowaniem w przypadku każdej ciąży


Po co ograniczać się do samych ciąży? Idąc tym tokiem myślenia, powinniśmy się pozbyć również żyjących, bo to jedna wielka zaraza.

Jeśli jesz zwierzęta to znaczy,
@Mopek666

No natura ma to do siebie, że nie podejmuje własnych, świadomych decyzji.


I co to jest ma do spontanicznych poronień? Nadal uważasz, że spontaniczne różni się czymś, od wywołanego przez człowieka.

Po co ograniczać się do samych ciąży? Idąc tym tokiem myślenia, powinniśmy się pozbyć również żyjących, bo to jedna wielka zaraza.


Dokładnie. Zjawisko życia powinno zostać zakończone na Ziemi. Kompletne wyjałowienie planety.

No tego się faktycznie nie spodziewałem


Więc czego
@Mrs_Red: koszmar kobied! LUDZIEKOSZMARTYRANI. Podam ci rozwiązanie teoich problemów: nie #!$%@?ć się beznyślnie jak zwierzęta tylko kupować antykoncepcje zawczasu. A jak sie nie chcialo leciec do apteki czy na stację no to cóż
@Mopek666 A wiesz jak działa tabletka po? Ona opóźnia owulację


@Mrs_Red: to jedno z działań. Jak już się udaje eksperta to warto by mówić wszystko xD
Ale najważniejsze ze jedna polka zmusiła druga do czegoś, pamięta jeszcze żeby kazać sobie każda wędlinę pokazać i pytać czy dobra