Wpis z mikrobloga

Ten kraj to naprawdę piekło kobiet XD
Napisalam na czacie do internisty z prośbą o tabletkę dzień po (nie było żadnych wizyt do ginekologa czy to telefonicznie czy na żywo, a wiadomo że w tej sytuacji liczy się czas).
Pani napisała że, że wystawi preparat, choć nie jest jest to zgodne z jej światopoglądem ze względu na działanie wczesnoporonne XD Przecież ta tabletka nie ma takiego działania. I co mnie obchodzi jej swiatopoglad.
Domyślam się że jakby to nie był Luxmed to tabletki od tej pani bym nie dostała.
#antykoncepcja #seks #pieklokobiet
  • 133
@saikomiki: ale sie zagotowales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
uwazam to za smieszne ze nawet wasze organizmy nie do konca chca zebyscie sie rozmnazali, a robicie to dalej
zawsze jak decydujesz sie na dziecko to tak naprawde ruletka jakie sie urodzi, jak zycie przezyje i jak umrze
doslownie wyrok smierci
za takie rzeczy wam tez sie powinno w dupe dostac, pozdro z fartem
@saikomiki: wiedzialem ze odniesiesz sie tylko do tego pierwszego a reszte calkowicie ominiesz xD pierwsza czesc o poronieniu to takie moje pol serio #!$%@?, odnies sie do tego nizej

a jesli wziales moj opis na powaznie to nie wiem czy mozna byc glupszym od ciebie
dlaczego nie może tego robić automat w aptece? Tylko muszę się prosić jakiejś Grażyny w przychodni?


@szynszyla2018: Czysto teoretycznie pani Grażyna w przychodni powinna tak Ci doradzić byś sobie nie zaszkodziła. A jak to wygląda w praktyce to masz wyżej ;)
@Mopek666

Nie muszę wierzyć w boga, żeby uznać że jedyny sensowny moment określenia poczęcia to właśnie zapłodnienie jajeczka,


Oho widzę koleżanka niedoinformowana na tematami działania rzeczywistości. Jako, że rozmnażanie się jest szkodliwe dla istot nowo tworzonych (nie mają one potrzeby zaistnieć w świecie o fatalnych dla nich konsekwencjach, bo niby jak skoro nie istnieją) należy przeprowadzić aborcję tak aby nie doszło do przeistoczenia się zarodka w istotę czującą i o zgrozo świadomą.