Wpis z mikrobloga

Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na tinderze i daje gwarancję znalezienia atrakcyjnego partnera. Żadna siłownia, looksmaxing i słuchanie motywacyjnych kołczów nie pomogą Ci gdy masz mordę jak ziemniak i przyjdzie Ci konkurować z takim niebiańskim stworzeniem jak ten piękny Oski na filmie. Spójrzcie tylko jak szybko trwa analiza atrakcyjności, są to milisekundy po których julki wręcz tracą rozum i mają kisiel w majtkach. Aura i magnetyzm bijąca od tego młodzieńca jest tak wielka że działa nawet na heteroseksualnych mężczyzn, którzy szczerze mówią mu jak bardzo go nienawidzą.
#blackpill #bluepill #redpill ##!$%@? #looksmaxing #przegryw #p0lka #ladnypan #logikarozowychpaskow #rozowepaski #omegle #tinder #przegryw
h.....4 - Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na ...
  • 127
Wzory piękna jest jak moda, przemija i się rozwija w inną stronę. Sprawdź np miss World 1930.


@luqa66: W roku 1930 to jak ktoś miał wszystkie żeby w wieku 18 lat, to był już szał, bez sensu porównanie. Zobacz na historyczne zdjęcia, przecież tam większość wygląda tragicznie, a jeszcze nie było takiego makijażu, balsamów, pomadek i podkładów.
@heterodewiant44: dla mnie gość wygląda trochę karykaturalnie, może aż za bardzo przerysowanie.
Ja mam wrażenie że to jest nieśmiały chłopak, introwertyczny który po prostu używa tego że dostał ta mordę to czucia się pewniejszym siebie. Nie mówię że to źle, mówię że źle jeśli jego poczucie wartości będzie oparte tylko o twarz i reakcje z nią związane. Trochę to widać po tym jak nie ma gadki, laski się śmieją z tego
@heterodewiant44: No niezupełnie. Mężczyźni często określają atrakcyjność innego mężczyzny (o ile sami Jonesa chodzącym kompleksem) na podstawie nie własnych odczuć i pociągu a tego jaki profil seksualności i co jest atrakcyjne poznali od innych kobiet/mediów.
Co w tym odkrywczego? Przecież od zawsze wiadomo, że ludzie w zdecydowanej większości wybierają na podstawie wyglądu