Wpis z mikrobloga

ja pożyczam pieniądze znajomym, ale razem z całą papierologią

Minusy pożyczania pieniędzy ode mnie: papierologia, pełne zabezpieczenie pożyczkodawcy

Plusy pożyczania pieniędzy ode mnie: niski, albo czasami i zerowy procent


@niochland wszystkim znajomym pożyczasz na kwitach i na ew. procent, czy przyjaciołom nie? I dowolne sumy, czy tylko większe tak formalizujesz?
@girlsjustwannahavefun dużo pożyczam ziomkom ale też nie mam oporów ściągać długów. Aktualnie różni ludzie widzą mi w sumie około 7k ale wiem że oddadzą :D gdy ktoś mnie zaczynał unikać to pisałem na fejsbuku do rodziny albo bliskich znajomych taki przypał boli najbardziej. Na studiach dałem post ziomeczkowi na tablice FB i jak tylko jego matka to zobaczyła i do niego zadzwoniła to odrazu oddał. W ogóle polecam właśnie po rodzicach rodzeństwie
dużo pożyczam ziomkom ale też nie mam oporów ściągać długów. Aktualnie różni ludzie widzą mi w sumie około 7k ale wiem że oddadzą :D gdy ktoś mnie zaczynał unikać to pisałem na fejsbuku do rodziny albo bliskich znajomych taki przypał boli najbardziej. Na studiach dałem post ziomeczkowi na tablice FB i jak tylko jego matka to zobaczyła i do niego zadzwoniła to odrazu oddał. W ogóle polecam właśnie po rodzicach rodzeństwie czy