Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny, że wystarczy im szara myszka, najważniejszy charakter i żeby była szczupła.
Otóż moje doświadczenia są zupełnie inne. Pisałam z wieloma mężczyznami poznanymi na wykopie i wszystko układało się świetnie do czasu wymiany zdjęć. Moja twarz jest po prostu za mało atrakcyjna i kontakt z ich strony był wygaszany, czasem wprost dostawałam odpowiedź, że sorki, ale nie podobasz mi się.

Tak że to, co wykopki piszą, a co sobie wyobrażają, to dwie różne rzeczy. Piszą z jakąś różową, fajnie się dogadują, więc mają nadzieję, a czasem są przekonani, że okaże się ona śliczną juleczką. Kiedy okazuje się zwykłą przeciętniarą/dziewczyną z mało atrakcyjną twarzą, czar pryska, a wcześniejsze deklaracje o szukaniu dziewczyny 5/10 można między bajki włożyć.

#logikaniebieskichpaskow #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6363dbd7dbaf114ed5dc4189
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 128
WykopowyDegenerat: Atrakcyjność fizyczna nie wyraża się tylko w cechach twarzy. Można na wiele sposobów się podobać, być seksownym. Jednak to w tym podejściu jest problem. Tzn. uczestnictwo w rynku matrymonialnym poprzez tinderowanie etc. jest tylko dla ludzi ogólnie powszechnie uznawanych za atrakcyjnych. Na żywo ludzie zupełnie inaczej oceniają siebie nawzajem oraz czyjąś atrakcyjnosć. Innymi słowy: poznajesz ludzi przez internet, to masz. I to nie jest kwestia wykopków, tylko formy. Siedząc przed
Piszą z jakąś różową, fajnie się dogadują, więc mają nadzieję, a czasem są przekonani, że okaże się ona śliczną juleczką. Kiedy okazuje się zwykłą przeciętniarą/dziewczyną z mało atrakcyjną twarzą, czar pryska, a wcześniejsze deklaracje o szukaniu dziewczyny 5/10 można między bajki włożyć.


@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba ogólnie tak działa? Sam jak byłem młodszy czasem z kimś z neta pisalem i jak dziewczyna wydawała się fajna, to wyobrażałem sobie jako ładna. Zwykle jednak
Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny


Nie powiedział nikt nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba że chciał być miły albo trollował.

Patrząc po znajomych singlach widzę, że raczej uparcie kierują się prawie wyłącznie urodą i prędzej pozostaną całe życie singlami niż obniżą wymagania.

Co nie zmienia faktu, że ocenianie wg skali 0-10 nie ma sensu, bo pomija coś takiego jak subiektywny gust,
Generalnie to jest tak, ze szukajac relacji facet z reguly najpierw patrzy na wyglad (pociag seksualny), potem dopiero charakter i emocjonalnosc. U kobiety ten proces jest odwrocony, najpierw patrzy na inteligencje, emocjonlanosc a wtedy pociag sie pojawia.


@czuczupikczu: XDDDD miałeś kiedyś tindera?