Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny, że wystarczy im szara myszka, najważniejszy charakter i żeby była szczupła.
Otóż moje doświadczenia są zupełnie inne. Pisałam z wieloma mężczyznami poznanymi na wykopie i wszystko układało się świetnie do czasu wymiany zdjęć. Moja twarz jest po prostu za mało atrakcyjna i kontakt z ich strony był wygaszany, czasem wprost dostawałam odpowiedź, że sorki, ale nie podobasz mi się.

Tak że to, co wykopki piszą, a co sobie wyobrażają, to dwie różne rzeczy. Piszą z jakąś różową, fajnie się dogadują, więc mają nadzieję, a czasem są przekonani, że okaże się ona śliczną juleczką. Kiedy okazuje się zwykłą przeciętniarą/dziewczyną z mało atrakcyjną twarzą, czar pryska, a wcześniejsze deklaracje o szukaniu dziewczyny 5/10 można między bajki włożyć.

#logikaniebieskichpaskow #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6363dbd7dbaf114ed5dc4189
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 128
@KrowkaAtomowka: zawalcz o dzieci które masz, a nie se idź na skróty znajdując babke z dzieckiem, byle debil to potrafi XD jak baba i jej matka jest nienormalna to sąd, zbieraj dowody, a ten „ładny pieniądz” zainwestuj w to by moc kiedyś spokojnie spojrzeć w lustro i mimo wszystko mieć swoje dzieci przy sobie, choćby i w opiece naprzemiennej czy weekendowo, jestem w szoku, serio nie wierze w to co przeczytałam
@czaszkopranie: zle mnie rozumiesz, bede walczyl o dzieci jak tylko moge, za miesiac rozwod w sadzie , walcze o 3 dni w tygodniu moze uda sie 2 dni , musze walczyc z nia jeszcze o dom, a potem po prostu nie zamierzam zyc sama walka ale chce sobie tez pouklad, od dzieci sie nie odetne i nigdy z nich nie zrezygnuje dlatego chce poznac kobiete z dzieckiem zeby nie miec wiecej
Albo mooocno popłynęłaś z tym podobna albo dobierasz sobie specyficznych rozmówców bo akurat ta dziewczyna jest nie tylko przeciętna ale wręcz całkiem ładna


O albo jest jeszcze opcja że nosisz okulary typu technik informatyk jakąś dziwną fryzurę dziwną minę smutną i nie potrafisz sobie robić zdjęć kompletnie
Moja ex to śliczna dziewczyna ale sprzedać tego to
za cholerę nie umiała

@Chodtok: @AnonimoweMirkoWyznania:
nie brakuje mirków, którzy ponoć celują w 3-4/10.

Dużo takich komentarzy/wpisów znajdziesz na mirko, a okazuje się to nieprawdą


Tbh to tego typu stwierdzeń nie widziałem raczej w ogóle a przeglądam naprawdę duuuuuuużo wyp0ku
5/10 (czyli najprzecientniejszą z przeciętnych) owszem ale 3/10 (czyli już moooooocno nieatrakcyjną) nie
No i pytanie czy masz świadomość że to że np jakiś spokojny mirek z typowo polską mordą (z którym nie piszesz bo #chcepogadac ale
ZazdrosnyMagik: heh, nawiązując. Ostatnio poznałem dziewczynę na jednym wydarzeniu, trosze gorzej niż przeciętna z wyglądu, szczupła a tak naprawdę urzekł mnie jej charakter. Stoję sobie i widzę że jakaś laska płacze, nie wiele myśląc podchodzę i pytam się o co chodzi, a ona do mnie że ma alergię xD. Gadka szmatka, tego wieczora bardzo się do siebie zbliżyliśmy, ale na samym początku miałem myśl- będę mówił że chce związku to na