Wpis z mikrobloga

jak jedyny powód do życia uważasz być w związku to moze faktycznie dąż za przeznaczeniem


@m4rio:

Wykop Anno Domini 2055

Słuchaj smutny_login, mnie ma kto szklankę wody podać, co trzy dni wnuki odwiedzają - nikt Ci nie kazał być samotny - a że pisali Ci że można być szczęśliwym bez kobiety - jaja sobie robili przecież każdy wiedział że trzeba być z kimś, ale to Ty ich słuchałeś.
@FedoraTyrone: mój niepoważny związek trwał pół roku podczas którego dwa razy w tygodniu woziłem bukiety kwiatów za 50-100zł (2019rok) po to by przez ten czas mieć może jeden ten mityczny zz-egz

zakończył się bo różowa chciała blisko domu rodzinnego mieszkać, a ja sobie uzmysłowiłem że gdybym był CHADem to nie było by raz na pół roku tylko raz na pół dnia, poza tym ja za pracą do 400km od domu jeździłem
@larine: małżenstwa w wieku dwudziestu paru lat sa zdecydowanie bardziej poważne od goscia, ktory uzala sie na wykopie i nie umie sie odnaleźć w zyciu po 30tce.
30tka to jak kiedys 20? Skad takie info? Z onet?
@FedoraTyrone: mój niepoważny związek trwał pół roku podczas którego dwa razy w tygodniu woziłem bukiety kwiatów za 50-100zł (2019rok) po to by przez ten czas mieć może jeden ten mityczny zz-egz


zakończył się bo różowa chciała blisko domu rodzinnego mieszkać, a ja sobie uzmysłowiłem że gdybym był CHADem to nie było by raz na pół roku tylko raz na pół dnia, poza tym ja za pracą do 400km od domu jeździłem