Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odezwała się do mnie moja była crush ze studiów, która to w 2021 roku rozstała się ze swoim chłopakiem i przez ten cały czas spotykała się z innymi kolesiami, a o mnie przypominała sobie tylko wtedy gdy potrzebowała pomocy na studiach. Zaproponowała spotkanie, więc spytałem się w jakim celu, a ta mi odpowiedziała, że chce pogadać o nas i że chce ze mną spróbować. XD Wyjaśniłem jej jak wygląda sytuacja z mojej strony, a mianowicie: „przez półtora roku od zerwania z chłopakiem miałaś do wyboru mnie i innych, olewałaś mnie i wybierałaś tych innych, którzy w twoim mniemaniu byli lepsi ode mnie, a gdy ci z nimi nie wyszło i pula potencjalnych facetów zaczęła się kurczyć, to nagle przypomniałaś sobie o mnie? Dlaczego mnie tak traktujesz?” Na co ona spytała, że niby jak mnie traktuje? Więc jej odpowiedziałem, że traktuje mnie jak gorszy sort, jak koło zapasowe i zaproponowałem jej, że spoko możemy się spotykać, ale ja traktuje ludzi z wzajemnością, więc najpierw ja pospotykam się z innymi dziewczynami, a gdy mi z żadną z nich nie wyjdzie, to wtedy będziemy mogli się spotykać. Nic już nie odpisała. XD
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6361fcacdbaf114ed5dbe491
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 142
@DrJoint: @nvmm: Relacje międzyludzkie działają tak, że jak ktoś jest wolny i ty próbujesz się tą osobą zainteresować. I ta osoba okazuje brak zainteresowania tobą, a jednocześnie ugania się za osobami "lepszymi" niż ty: bardziej rozrywkowymi, prowadzącymi bogatsze życie, mającymi więcej opcji, lepiej wyglądającymi, bogatszymi. Tak to najczęściej wygląda. Ale załóżmy jednocześnie scenariusz, że te osoby nie są "lepsze", ale prezentują "podobny" poziom. Bo to nic nie zmienia.

W trakcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@interpenetrate: gość myśli że jak ktoś sie spotyka z kims innym to już zniewaga wielka. Relacje międzyludzkie działają tak że spotykasz się z kims, poznajesz, szukasz tego zgrania charakterów, jak nie pasuje to szukasz dalej. A gość pewnie tak jak pisałeś, podkochiwał sie w tajemnicy a teraz obrażony na świat. Fakt faktem dziwnie ewoluują te relacje międzyludzkie. Jakieś takie strasznie uproszczone. Chodź sie ruchać , idz ją wyruchać , niech ją