Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odezwała się do mnie moja była crush ze studiów, która to w 2021 roku rozstała się ze swoim chłopakiem i przez ten cały czas spotykała się z innymi kolesiami, a o mnie przypominała sobie tylko wtedy gdy potrzebowała pomocy na studiach. Zaproponowała spotkanie, więc spytałem się w jakim celu, a ta mi odpowiedziała, że chce pogadać o nas i że chce ze mną spróbować. XD Wyjaśniłem jej jak wygląda sytuacja z mojej strony, a mianowicie: „przez półtora roku od zerwania z chłopakiem miałaś do wyboru mnie i innych, olewałaś mnie i wybierałaś tych innych, którzy w twoim mniemaniu byli lepsi ode mnie, a gdy ci z nimi nie wyszło i pula potencjalnych facetów zaczęła się kurczyć, to nagle przypomniałaś sobie o mnie? Dlaczego mnie tak traktujesz?” Na co ona spytała, że niby jak mnie traktuje? Więc jej odpowiedziałem, że traktuje mnie jak gorszy sort, jak koło zapasowe i zaproponowałem jej, że spoko możemy się spotykać, ale ja traktuje ludzi z wzajemnością, więc najpierw ja pospotykam się z innymi dziewczynami, a gdy mi z żadną z nich nie wyjdzie, to wtedy będziemy mogli się spotykać. Nic już nie odpisała. XD
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6361fcacdbaf114ed5dbe491
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 142
  • Odpowiedz