Wpis z mikrobloga

Mirki, po pojeżdżeniu przez całe życie sedanem uważam, że przyszedł czas na zakup SUV-a, ale takiego prawdziwego. Żeby można było w lekki teren wjechać. Szukam, szukam i obecnie najbardziej skłaniam się ku Range Roverowi.

I teraz pytanie - czy ktoś z wykopków ma? Bo mam upatrzonego, 3-letni, ale wiadomo, jak to ze sprzedawcami, zachwalają. W salonie podobnie. A szukam obiektywnych opinii.

Pod rozwagę biorę jeszcze Lexusa RX (taki sam prześwit, 21 cm). LX fajny, ale wiadomo, nie ten budżet.

#samochody #rangerover #lexus #suv
asfalt6 - Mirki, po pojeżdżeniu przez całe życie sedanem uważam, że przyszedł czas na...

źródło: comment_1667304157JUMFEw62eef1035JH3dxE7.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wycz: oglądałem, ale jednak jakość materiałów jest dużo gorsza od RR. Jednak oprócz tego szukam czegoś lepiej zrobionego jakościowo.
  • Odpowiedz
@asfalt6: Jakiś czas temu miałem ochotę na RR, ale ostatecznie większość osób, z którymi rozmawiałem odradzała ze względu na częste awarie unieruchamiające samochód. Bardzo dużo opinii o usterkach. Po dopytywaniu sprzedawców też często informacje na powyższy temat. Dwa, czy trzy z nich miało po 2 latach wymieniony silnik, a to już o czymś mówi.
  • Odpowiedz
@asfalt6: RX będzie zdecydowanie lepszym wyborem, bo po prostu nie będzie się psuł xd

Jak potrzebujesz aż tak dużej krowy, to może popatrz na Dodge Durango? Jakbym miał kiedykolwiek kupić ogromnego suva, to brałbym właśnie Durango.
  • Odpowiedz